Aktualności

Radosław Michalski i Marcin Zając w mistrzowskim poranku w Widzew.FM

W środę gośćmi Marcina Tarocińskiego na antenie klubowego radia będą dwaj widzewscy mistrzowie Polski z 1997 roku.

Radosław Michalski, obecnie prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, to w przeszłości wielokrotny medalista mistrzostw Polski i uczestnik elitarnej Ligi Mistrzów. Co ciekawe, sukcesy na krajowym podwórku święcił w barwach dwóch odwiecznych rywali - Legii Warszawa i Widzewa Łódź. Do tego ostatniego przeszedł w 1996 roku, sięgając z nim po tytuł pod wodzą Franciszka Smudy. Później z powodzeniem grał jeszcze za granicą, a aktualnie doskonale odnajduje się jako działach piłkarski. Dziś dowiemy się, jak reprezentacyjny niegdyś pomocnik ocenia obecną sytuację Widzewa i jakie ma rady dla młodszych kolegów, na których w sobotę czeka kolejny mecz sezonu.

Oprócz Michalskiego rozmówcą Marcina Tarocińskiego w środowym "Widzewskim Poranku" będzie Marcin Zając. Pochodzący z Łodzi zawodnik również sięgał w 1997 roku po mistrzostwo z Widzewem. Reprezentował jego barwy jeszcze przez pięć kolejnych sezonów, a obecnie regularnie pojawia się przy Piłsudskiego 138, by oglądać na żywo występy swoich następców. Znany z nieprzeciętnej szybkości ulubieniec kibiców, która ma na koncie kilka niezapomnianych goli, strzelanych między innymi wspomnianej Legii Warszawa, spróbuje odpowiedzieć na pytania "Tarota" dotyczące tego, jak wyglądać może ostatni - mamy nadzieję - w tym sezonie mecz widzewiaków.

Poranną audycję w Widzew.FM na żywo posłuchać będzie można już od godziny 9:00 za pośrednictwem dedykowanego odtwarzacza na widzew.com i aplikacji mobilnej Widzew Łódź na urządzeniach z systemem operacyjnym Android. Na powtórki środowego "Widzewskiego Poranka" zapraszamy o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela