Aktualności

Radio ZET Gold nowym partnerem medialnym

Z przyjemnością pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy klubu z nowym partnerem medialnym.

Mowa o Radio ZET Gold - sieci lokalnych stacji radiowych, nadających w miastach całej Polski. Na antenie współpracującego z klubem radia można usłyszeć zarówno polskie, jak i zagraniczne przeboje lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych.

Jednym z elementów współpracy z nowym partnerem klubu będą cykliczne widzewskie audycje, które odbywały się będą w każdy czwartek. Prowadzący będą rozmawiać z zarządem, sztabem szkoleniowym i innymi osobami związanymi z Widzewem. Rozgłośnia będzie również towarzyszyć przy relacjonowaniu wszelkich widzewskich inicjatywy organizowanych przez klub.

Gośćmi nadchodzącej czwartkowej audycji, która rozpocznie się o godz. 16, będą Robert Kowalczyk oraz Pełnomocnik Zarządu ds. Organizacji, Piotr Milewski.

Pod ostatnim akapitem treści zamieszczamy linki do pierwszej  audycji, która miała miejsce 10 grudnia. Podczas jej trwania poruszono takie tematy, jak m.in. derby Łodzi dzieci, kolejne planowane turnieje, a także Widzewska Paczka.

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania minionej już audycji, a także do słuchania Radia ZET Gold w każdy czwartek!

Audycja cz.1

Audycja cz.2

Audycja cz.3


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela