Aktualności

Udziałowiec Murapolu dołączy do rady nadzorczej Widzewa

Zgodnie z zapowiedziami i ustaleniami umowy sponsoringowej do rady nadzorczej spółki Widzew Łódź SA dołączy przedstawiciel firmy Murapol SA - sponsora strategicznego klubu.

Murapol w radzie nadzorczej Widzew Łódź SA reprezentował będzie Wiesław Cholewa. Ten doświadczony biznesmen, absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego, jest jednym z założycieli i głównych udziałowców Murapol SA. Zasiada również w radzie nadzorczej dewelopera (jako jej przewodniczący), więc zadania związane z funkcjonowaniem tego organu spółki zna doskonale.

Nominowanie przez Murapol Wiesława Cholewy do uczestnictwa w procesie zarządzania i kontroli funkcjonowania Widzew Łódź SA potwierdza wagę, jaką sponsor strategiczny klubu przykłada do współpracy i wspólnego dążenia do kolejnych sukcesów organizacyjnych i sportowych.

Pan Wiesław Cholewa był właściwie na każdym meczu w Łodzi i był pod wrażeniem atmosfery. Był bardzo zaangażowany w pozostanie Murapolu jako sponsora. Jest jedną z najważniejszych osób w firmie i chce też w ten sposób, jako członek rady nadzorczej, brać udział w odbudowie klubu - podkreśla Michał Feist, wiceprezes zarządu Murapol SA.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela