Aktualności

Udziałowiec Murapolu dołączy do rady nadzorczej Widzewa

Zgodnie z zapowiedziami i ustaleniami umowy sponsoringowej do rady nadzorczej spółki Widzew Łódź SA dołączy przedstawiciel firmy Murapol SA - sponsora strategicznego klubu.

Murapol w radzie nadzorczej Widzew Łódź SA reprezentował będzie Wiesław Cholewa. Ten doświadczony biznesmen, absolwent Politechniki Krakowskiej na Wydziale Budownictwa Lądowego, jest jednym z założycieli i głównych udziałowców Murapol SA. Zasiada również w radzie nadzorczej dewelopera (jako jej przewodniczący), więc zadania związane z funkcjonowaniem tego organu spółki zna doskonale.

Nominowanie przez Murapol Wiesława Cholewy do uczestnictwa w procesie zarządzania i kontroli funkcjonowania Widzew Łódź SA potwierdza wagę, jaką sponsor strategiczny klubu przykłada do współpracy i wspólnego dążenia do kolejnych sukcesów organizacyjnych i sportowych.

Pan Wiesław Cholewa był właściwie na każdym meczu w Łodzi i był pod wrażeniem atmosfery. Był bardzo zaangażowany w pozostanie Murapolu jako sponsora. Jest jedną z najważniejszych osób w firmie i chce też w ten sposób, jako członek rady nadzorczej, brać udział w odbudowie klubu - podkreśla Michał Feist, wiceprezes zarządu Murapol SA.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela