Aktualności

Punkt z Górnikiem, trzy punkty w Bełchatowie - pełny rozmów tydzień w Widzew.FM

Za nami kolejny tydzień z Widzew.FM, tym razem niemal całkowicie zdominowany przez starcia z GKS-em Bełchatów i Miedzią Legnica.

W poniedziałek wraz z asystentem trenera pierwszej drużyny Tomaszem Włodarkiem podsumowaliśmy bezbramkowy remis z wiceliderem Fortuna 1 Ligi - Górnikiem Łęczna. Na dokładkę zafundowaliśmy naszym słuchaczom krótki raport od drużyny ampfutbolistów wraz z jej trenerem Rafałem Chorążym.

Poniedziałkowy przegląd weekendu [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Wtorkowy poranek upłynął pod znakiem meczu z GKS-em. Rozgrzewkę przed starciem w Bełchatowie okrasiliśmy garścią wspomnień i statystyk, a także rozmową z byłym piłkarzem Widzewa i GKS-u, a obecnie drugim trenerem bełchatowian - Patrykiem Rachwałem.

Przedmeczowa rozgrzewka [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Dzień później Marcin Tarociński i drugi trener Widzewa Tomasz Włodarek rozłożyli na czynniki pierwsze wyjazdową wygraną z czerwoną latarnią Fortuna 1 Ligi, dając naszym słuchaczom pełny obraz tego starcia.

O wygranej w Bełchatowie [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Czwartek upłynął pod znakiem wspomnień i historii. Jakub Dyktyński i Kamil Wójkowski zbadali bogatą, bo sięgającą 1995 roku, przeszłość pojedynków pomiędzy Widzewem a GKS-em Bełchatów oraz to, jakie znaczenie w kontekście historycznym miała wtorkowa wygrana.

24 mecze historii [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Poranek w dniu meczu z Miedzią Legnica oddaliśmy słuchaczom. Porozmawialiśmy z nimi o zbliżającym się spotkaniu i o tym, na co liczą w obliczu starcia z bezpośrednim rywalem do walki o baraże.

Poranek na miedziowo [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Zanim wybrzmiał pierwszy gwizdek piątkowego meczu, w ramach pasma poświęconego fanklubom gościliśmy na naszej antenie kibiców z FC Wolbórz. Rozmawialiśmy o kibicowaniu ukochanemu klubowi, o stanie widzewskiej społeczności w powiecie piotrkowskim i po prostu o wszystkim, co z Widzewem związane.

FC Wolbórz w Widzew.FM [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela