Aktualności

Przypisz karnet do konta na widzew.com, zapisz się na derby

Aby zapewnić pełną funkcjonalność elektronicznych karnetów na Widzew w sezonie 2020/2021 zachęcamy do przypisania ich do konkretnego konta na oficjalnej stronie klubu.

Uruchomiona została nowa funkcjonalność kont kibiców na widzew.com. Można przypisać karnety do swojego konta, co znacznie usprawni proces zapisywania się na kolejne mecze domowe Widzewa w dobie pandemii, ponieważ jednym kliknięciem będzie można zgłosić na mecz aż do 10 osób. W ten sposób rodzina lub grupa znajomych będzie mogła zgłosić się na mecz jednym szybkim ruchem, gwarantując sobie, że jeśli otrzyma miejsca na dany mecz, to dotyczyć to będzie całej zgłoszonej grupy. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli również zmierzać do tego, aby członkowie danej grupy  mieli przyznane miejsca w swoim sąsiedztwie.

Przypisania karnetu do konta można dokonać na stronie https://widzew.com/web/bilety/twoje-karnety

Z racji sprzedania 16401 karnetów na nowy sezon i ograniczenia miejsc na stadionie narzuconego przez administrację państwową posiadanie abonamentu ligowego na sezon 2020/2021 na Widzewie nie gwarantuje możliwości zobaczenia na żywo każdego meczu.

Przed kolejnymi spotkaniami prowadzone będą specjalne zapisy dla karnetowiczów, podobnie jak wiosną 2020 roku, i na podstawie tych zapisów przypisywane są kibicom jednorazowe bilety "zerowe" (bezpłatne) na mecze. Z uwagi na obostrzenia sanitarne wynikające z epidemii koronawirusa zapisywać na kolejne mecze Widzewa można się jedynie w formie elektronicznej.

***

Informujemy jednocześnie, że zapisy dla posiadaczy karnetów na najbliższe spotkanie domowe rozpoczną się w poniedziałek 14 września o godzinie 11:00. Niestety, z uwagi na ograniczenia administracyjne i nałożoną na klub karę dyscyplinarną w postaci zamknięcia trybun B i D, zaplanowany na 16 września mecz z ŁKS-em Łódź obejrzeć będzie mogło jedynie ok. 5600 kibiców. Posiadacze karnetów na trybuny B i D będą uprawnieni do zgłoszenia się na najbliższe 2 mecze, korzystając z opcji "dowolna trybuna". O otrzymaniu przez nich biletu na inną trybunę decydował więc będzie czas zgłoszenia.

Mając na uwadze, że zainteresowanie tym spotkaniem może przekroczyć liczbę dostępnych miejsc, obowiązywać będzie kolejność zgodnie z zapisami (do zapełnienia określonej ustawowo pojemności obiektu), z zastrzeżeniem pierwszeństwa uczestnictwa w meczu z ŁKS-em dla posiadających karnet członkowie Klubu "1910", czyli osób regularnie finansujących akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, będącą sponsorem strategicznym Akademii Widzewa.

Przy okazji następnych meczów w dalszej kolejności miejsca przydzielone zostaną posiadaczom karnetów, którzy dotychczas zgłosili się na mniejszą liczbę meczów w bieżącym sezonie. W związku z tym pierwszeństwo będą mieli karnetowicze, których abonament nie został wykorzystany ani razu, a następnie ci, z których karnetów na dany moment skorzystano kolejno raz, dwukrotnie, trzykrotnie, itd.

Wpływu na kolejność określaną w oparciu o powyższe zasady nie ma obecność na dotychczasowych meczach na podstawie biletu zakupionego w wolnej sprzedaży (jeśli takowe będą dostępne) czy wejście na karnet innej osoby, która zdecydowała się go przepisać, z zastrzeżeniem, że karnet osoby przepisującej go na kogoś został już w ten sposób użyty, mimo że przez innego kibica, więc trafia na odpowiednie miejsce w kolejce zgodnie z tym, ile razy był wykorzystany (nieważne przez kogo).

Przy okazji meczu z ŁKS-em, podobnie jak dotychczas, możliwe będzie przepisanie miejsca karnetowego na innego posiadacza karnetu (bez dopłaty, nawet jeśli zmianie ulega np. kategoria wiekowa), w związku z tym mogą być między innymi przepisane karnety dzieci na ich rodziców/opiekunów posiadających karnet (bez wpływu na ich prawa karnetowe). Zapisy na środowe spotkanie trwać będą do wtorku 15 września do godziny 11:00, za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid. Po tym terminie przydzielone zostaną konkretne miejsca i wygenerowane "zerowe" bilety uprawniające do wejścia na mecz.

Informujemy również, że nie przewidujemy możliwości zmiany danych na wygenerowanym bilecie "zerowym". Bilet otrzymany przez karnetowicza jest przeznaczony wyłącznie dla niego i nie może być elementem zamiany, odstąpienia (poza dopuszczonym systemowo odstąpieniem na innego posiadacza karnetu) czy też handlu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela