Aktualności

Przygotowania do meczu z Sokołem Ostróda

Widzewiacy nadal czekają na ostateczny termin rozgrywanego w następnej kolejce spotkania, realizując jednocześnie mikrocykl treningowy w Gutowie Małym.

W ostatniej kolejce czerwono-biało-czerwoni musieli uznać wyższość liderującego Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie. Piłkarze Sławomira Majaka wygrali w Łodzi 1:0, tym samym pozbawiając szans awansu drużynę Przemysława Cecherza. Widzewiacy przygotowują się już jednak do następnego spotkania, które odbędzie się w ten weekend w Ostródzie.

Sokół to rewelacja rozgrywek wiosennych. Piłkarze z Ostródy, mimo fatalnego początku sezonu, punktowali raz za razem, a zdobyte - także z będącymi na szczycie tabeli Finishparkietem, Łódzkim Klubem Sportowym czy Widzewem - punkty przyczyniły się do tego, że Sokół obecnie zajmuje szóste miejsce w tableli. Tyle samo oczek ma piąta Legia Warszawa, tylko trzy więcej zgromadził czwarty Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Widzewiacy trenować będą codzienne o godzinie 11 w Gutowie Małym. Jeśli mecz odbędzie się w sobotę, trenować będą do piątku, jeżeli jednak pierwszy gwizdek sędziego w Ostródzie zabrzmi w niedzielny wieczór - czerwono-biało-czerwoni ćwiczyć na boiskach w Gutowie będą do soboty. 

Do dyspozycji trenera Przemysława Cecherza są wszyscy zawodnicy z wyjątkiem kontuzjowanego Piotra Okuniewicza oraz Bartłomieja Gromka, który w ostatnim spotkaniu opuścił boisko na noszach. W zajęciach normalnie uczestniczy natomiast Mateusz Michalski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela