Aktualności

Przygotowania do meczu z Sokołem Ostróda

Widzewiacy nadal czekają na ostateczny termin rozgrywanego w następnej kolejce spotkania, realizując jednocześnie mikrocykl treningowy w Gutowie Małym.

W ostatniej kolejce czerwono-biało-czerwoni musieli uznać wyższość liderującego Finishparkietu Nowe Miasto Lubawskie. Piłkarze Sławomira Majaka wygrali w Łodzi 1:0, tym samym pozbawiając szans awansu drużynę Przemysława Cecherza. Widzewiacy przygotowują się już jednak do następnego spotkania, które odbędzie się w ten weekend w Ostródzie.

Sokół to rewelacja rozgrywek wiosennych. Piłkarze z Ostródy, mimo fatalnego początku sezonu, punktowali raz za razem, a zdobyte - także z będącymi na szczycie tabeli Finishparkietem, Łódzkim Klubem Sportowym czy Widzewem - punkty przyczyniły się do tego, że Sokół obecnie zajmuje szóste miejsce w tableli. Tyle samo oczek ma piąta Legia Warszawa, tylko trzy więcej zgromadził czwarty Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Widzewiacy trenować będą codzienne o godzinie 11 w Gutowie Małym. Jeśli mecz odbędzie się w sobotę, trenować będą do piątku, jeżeli jednak pierwszy gwizdek sędziego w Ostródzie zabrzmi w niedzielny wieczór - czerwono-biało-czerwoni ćwiczyć na boiskach w Gutowie będą do soboty. 

Do dyspozycji trenera Przemysława Cecherza są wszyscy zawodnicy z wyjątkiem kontuzjowanego Piotra Okuniewicza oraz Bartłomieja Gromka, który w ostatnim spotkaniu opuścił boisko na noszach. W zajęciach normalnie uczestniczy natomiast Mateusz Michalski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30.11.2019

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela