Aktualności

Przygotowania do meczu z Górnikiem na finiszu, Hiszpan na testach

W najbliższą sobotę o 12:40 widzewiaków czeka wyjazdowe ligowe starcie z Górnikiem Łęczna. Przed zespołem Enkeleida Dobiego dwie ostatnie jednostki treningowe.

Po jednym treningu w poniedziałek i środę, a także dwóch we wtorek, w planach czerwono-biało-czerwoni mają jeszcze zajęcia w czwartek przed południem i w piątek bliżej godziny rozpoczęcia najbliższego meczu ligowego. Ostatni w tym tygodniu trening odbędzie się na płycie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Po nim zawodnicy wsiądą do autokaru i udadzą się w kierunku Łęcznej. Tam w sobotę 17 października o godzinie 12:40 czeka ich mecz z miejscowym Górnikiem.

W obecnym mikrocyklu widzewiakom na zajęciach towarzyszy Hiszpan Najim Romero. Urodzony w 1998 roku zawodnik to piłkarz o usposobieniu typowo ofensywnym. Może występować w ataku, a także na skrzydłach. Romero w przeszłości występował w młodzieżowych drużynach Atletico Madryt, a ostatnio reprezentował zespół Iona Gaels - uniwersytecką drużynę College’u Iona. O jego przydatności zadecyduje w najbliższych dniach trener Dobi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela