Aktualności

Przygotowania do meczu z Concordią Elbląg

Piłkarze Przemysława Cecherza przygotowują się do kolejnego meczu ligowego. Po dwóch pojedynkach przed własną publicznością, czeka ich daleka podróż do Elbląga.

Od wtorku do soboty łodzianie będą trenować na obiektach sportowych w Gutowie Małym. - We wtorek przygotowaliśmy dla zawodników zajęcia na siłowni oraz małe gry. W środę przede wszystkim zajmiemy się grą taktyczną, już lekko ukierunkowaną pod Concordię Elbląg, ale zwrócimy też uwagę na poprawę utrzymania piłki na połowie przeciwnika. W czwartek odbędą się kolejne zajęcia taktyczne. Na piątek zaplanowaliśmy sporo taktyki, ale i trening strzelecki. W sobotę popracujemy nad szybkością i po zajęciach wyjeżdżamy prosto z Gutowa do Elbląga - przedstawia najbliższe plany treningowe widzewiaków trener Przemysław Cecherz.

Sztab szkoleniowy ma do dyspozycji niemal całą kadrę. Do treningów po chorobie wrócił Michał Czaplarski, natomiast ze względów zdrowotnych nie bierze w nich udziału Paweł Broniszewski.

Łodzianie udanie zainaugurowali rundę wiosenną. W trzech pierwszych spotkaniach zapisali na swoim koncie komplet zwycięstw, awansowali na trzecie miejsce w tabeli i odrobili trzy punkty do liderujących w rozgrywkach piłkarzy ŁKS Łódź- Nastroje w zespole są bardzo dobre. Podchodzimy do wszystkiego spokojnie i z chłodną głową. My po prostu robimy swoje. Wygrywamy kolejne mecze i to jest dla nas najważniejsze. Dzisiaj myśli już koncentrujemy na następnym przeciwniku - tłumaczy szkoleniowiec RTS Widzew Łódź.

Concordia Elbląg, najbliższy rywal czerwono-biało-czerwonych zajmuje 14. miejsce w tabeli III ligi. W dwudziestu spotkaniach piłkarze prowadzeni przez Łukasza Nadolnego zapisali na swoim koncie 6 zwycięstw, 3 remisy i 11 porażek.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela