Aktualności

Przygotowania do meczu z Concordią Elbląg

Piłkarze Przemysława Cecherza przygotowują się do kolejnego meczu ligowego. Po dwóch pojedynkach przed własną publicznością, czeka ich daleka podróż do Elbląga.

Od wtorku do soboty łodzianie będą trenować na obiektach sportowych w Gutowie Małym. - We wtorek przygotowaliśmy dla zawodników zajęcia na siłowni oraz małe gry. W środę przede wszystkim zajmiemy się grą taktyczną, już lekko ukierunkowaną pod Concordię Elbląg, ale zwrócimy też uwagę na poprawę utrzymania piłki na połowie przeciwnika. W czwartek odbędą się kolejne zajęcia taktyczne. Na piątek zaplanowaliśmy sporo taktyki, ale i trening strzelecki. W sobotę popracujemy nad szybkością i po zajęciach wyjeżdżamy prosto z Gutowa do Elbląga - przedstawia najbliższe plany treningowe widzewiaków trener Przemysław Cecherz.

Sztab szkoleniowy ma do dyspozycji niemal całą kadrę. Do treningów po chorobie wrócił Michał Czaplarski, natomiast ze względów zdrowotnych nie bierze w nich udziału Paweł Broniszewski.

Łodzianie udanie zainaugurowali rundę wiosenną. W trzech pierwszych spotkaniach zapisali na swoim koncie komplet zwycięstw, awansowali na trzecie miejsce w tabeli i odrobili trzy punkty do liderujących w rozgrywkach piłkarzy ŁKS Łódź- Nastroje w zespole są bardzo dobre. Podchodzimy do wszystkiego spokojnie i z chłodną głową. My po prostu robimy swoje. Wygrywamy kolejne mecze i to jest dla nas najważniejsze. Dzisiaj myśli już koncentrujemy na następnym przeciwniku - tłumaczy szkoleniowiec RTS Widzew Łódź.

Concordia Elbląg, najbliższy rywal czerwono-biało-czerwonych zajmuje 14. miejsce w tabeli III ligi. W dwudziestu spotkaniach piłkarze prowadzeni przez Łukasza Nadolnego zapisali na swoim koncie 6 zwycięstw, 3 remisy i 11 porażek.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

I Bieg z Historią Widzewa (cz. II) 20.10.2018

I Bieg z Historią Widzewa (cz. II) 20.10.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 36
2 Elana Toruń 29
3 GKS Bełchatów 25
4 Olimpia Grudziądz 24
5 Radomiak Radom 24
6 Stal Stalowa Wola 23
7 Górnik Łęczna 23
Pełna tabela