Aktualności

Przeżyjmy to jeszcze raz: Bramki, kulisy i więcej po meczu z Drwęcą (WIDEO)

Widzew pokonał w sobotę 5 maja Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 3:0 po bramkach Dario Kristo, Roberta Demjana i Mateusza Michalskiego.

Wynik spotkania już w 19. minucie otworzył Dario Kristo, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Marcina Pieńkowskiego i zaskakującym strzałem z kilku metrów nie dał szans bramkarzowi gości. To już piąty wiosną gol zdobyty przez chorwackiego pomocnika, który nie boi się brać na swoje barki odpowiedzialności za grę zespołu. Na kolejne trafienia ponad 16 tysięcy kibiców zgromadzonych tego dnia w #SerceŁodzi czekać musiało niemal do samego końca meczu. Na 2:0 w 83. minucie trafił Robert Demjan, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego widzewskiego specjalisty od stałych fragmentów gry - Mateusza Michalskiego. To właśnie "Michalaczek", który tego dnia na boisku pojawił się dopiero po przerwie, dopełnił dzieła zniszczenia, w doliczonym czasie gry ustalając wynik spotkania na 3:0. Ależ to była akcja i uderzenie! Zdecydowanie wisienka na sobotnim torcie.

Wszystkie bramki z meczu Widzewa z Drwęcą zobaczyć można tu: https://widzew.com/-/widzew-drweca-bramki.

Ekipa Widzew TV, przy wsparciu firmy Flight Level, przygotowała jednak znacznie więcej materiałów wideo po sobotnim spotkaniu. Dostepny jest już skrót meczu z drona, przywołujący na myśl sposób śledzenia meczów w popularnej grze komputerowej Football Manager. Na ujęciach z wysokości ponad 50 metrów wszystko widać jak na dłoni!

Na deser serwujemy kulisy meczu, w których nie brakuje kibiców i pracowników klubu, którzy wspólnie sprawiają, że widowiskom w #SerceŁodzi towarzyszy niezapomniana atmosfera, w cieniu pełnego profesjonalizmu organizacyjnego.

Nie mogliście zobaczyć meczu? Byliście na stadionie, ale tak pochłonął Was doping, że gra zeszła na drugi plan? Nic straconego! Całe spotkanie do obejrzenia również w kanale Widzew TV!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela