Aktualności

Przerwa techniczna w sklepie Widzewa

W dniach 3-5 października oficjalny sklep stacjonarny będzie nieczynny z uwagi na testy nowego systemu sprzedażowego.

W celu podniesienia jakości i wyraźnego skrócenia czasu obsługi klientów oficjalnego sklepu klubowego Widzewa w najbliższych dniach wdrożony zostanie nowy system sprzedażowy. Jego uruchomienie wymagać będzie jednak przeprowadzenia fazy testowej i czasu na dostosowanie. W związku z tym w dniach 3-5 października (od wtorku do czwartku) sklep będzie nieczynny.

Zgodnie z planem ponownie na zakupy zapraszamy w piątek 6 października, w dniu meczu reprezentacji Polski U21 z rówieśnikami z Finlandii w Sercu Łodzi. Sklep będzie wówczas czynny od godziny 10:00 do godziny 21:00, by kibice mogli go odwiedzić również po emocjach piłkarskich, opuszczając stadion przy al. Piłsudskiego 138. Podobnie będzie w sobotę przy okazji meczu Widzewa z Turem Bielsk Podlaski.

informujemy jednocześnie, że wkrótce po ponownym uruchomieniu sklepu stacjonarnego wszystkie znajdujące się w nim produkty powinny trafić do sprzedaży internetowej. Proces ten wymaga jednak jeszcze czasu, dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 28.02.2020

Trening 28.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela