Aktualności

Przemysław Cecherz: Największym atutem Marcina jest doświadczenie

Szkoleniowiec piłkarzy Widzewa jest przekonany, że nowy nabytek będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny. Jako jeden z głównych atutów zawodnika wskazuje, jego doświadczenie z boisk pierwszoligowych i ekstraklasy.

30-letni Marcin Krzywicki podpisał we wtorek kontrakt z RTS Widzew Łódź. Trener Przemysław Cecherz jest zadowolony z ostatniego zimowego transferu łodzian. Jednym tchem wylicza atuty nowego zawodnika: - Liczę na to, że Marcin Krzywicki będzie dużym wzmocnieniem dla naszej drużyny. Jest to zawodnik posiadający świetne warunki fizyczne. Ma dwa metry wzrostu, przy dobrej koordynacji ruchowej i sile. Dodatkowo, przy takim wzroście to jednocześnie zawodnik szybki i potrafiący grać jeden na jeden. Największym atutem Marcina jest doświadczenie, które zdobywał na poziomach ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi - wychwala "Krzywego" szkoleniowiec.

Napastnik nie jest osobą anonimową na piłkarskiej mapie. W rundzie jesiennej reprezentował GKS Bełchatów, wcześniej m.in. Chojniczankę Chojnice, Dolcan Ząbki, Ruch Radzionków i Wisłę Płock: - To jest zawodnik, którego znam od dłuższego czasu. Jego nazwisko nie jest anonimowe. Pamiętam go doskonale już z 2011 roku, gdy występował w Ruchu Radzionków. Widać było, że to utalentowany zawodnik. Jeśli chodzi o jego umiejętności, jego warsztat piłkarski to nie mam co do nich żadnej wątpliwości. Rozmawiałem z Marcinem już w ubiegły piątek. Znaleźliśmy wspólny język i byłem bardzo zadowolony z tej rozmowy. Osobiście czekałem tylko na załatwienie formalności przez zarząd - podsumowuje trener Cecherz.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela