Aktualności

Przegląd minionego tygodnia z Widzew.FM

W mijającym tygodniu na naszej antenie pojawił się m.in. raport z Akademii i przegląd Fortuna 1 Ligi, ale także specjalne programy poświęcone zmarłemu w ostatnią sobotę Andrzejowi Możejce.

Ten tydzień wyjątkowo rozpoczęliśmy w niedzielę. Specjalnym programem pożegnaliśmy zmarłego dzień wcześniej Andrzeja Możejkę, a wspomnieniami o legendarnym Johnnym podzielili się z nami m.in. Zdzisław Rozborski, Wiesław Wraga, Andrzej Grębosz czy Władysław Żmuda.

Pożegnanie legendy [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W poniedziałek z racji narodowego święta mieliśmy przerwę, natomiast już we wtorek Jakub Dyktyński i Antoni Figlewicz przeanalizowali sytuację w tabeli Fortuna 1 Ligi i rozłożyli specyfikę tych rozgrywek na czynniki pierwsze. W ocenie miejsca Widzewa w ligowej układance pomogły prowadzącym wypowiedzi obecnych na piątkowym meczu z Miedzią Macieja Żurawskiego i Szymona Rojka.

Rzut oka na ligę [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Środa to dzień 1. urodzin Widzew.FM! Z tej okazji Marcin Tarociński i Jakub Dyktyński przenieśli nas w przeszłość, wspominając początki klubowej rozgłośni w maju ubiegłego roku i wrócili pamięcią do pierwszej w historii Widzew.FM audycji radiowej.

Pierwsze urodziny Widzew.FM [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Również w środę Widzew.FM odwiedził Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa. W niemal półgodzinnej rozmowie z Arkadiuszem Stolarkiem opowiedział o priorytetach młodych drużyn Widzewa oraz o małych i większych sukcesach podopiecznych naszej Akademii.

Młodzieżowy Widzew [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W czwartek pełną parą rozpoczęliśmy przygotowania do najbliższego starcia w Rzeszowie. Wraz z rzecznikiem prasowym Resovii Pawłem Bukałą oraz dziennikarzami Bartłomiejem Derdzikowskim i Krzysztofem Sędzickim rozmawialiśmy o zbliżającym się meczu oraz celach obu drużyn w końcówce sezonu.

A w niedzielę Rzeszów [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W naszej historycznej audycji raz jeszcze wróciliśmy wspomnieniami do legendarnego obrońcy Widzewa Andrzeja Możejki. Dzień przed pogrzebem zawodnika Wielkiego Widzewa i mistrza Polski Jakub Dyktyński i Kamil Wójkowski rozmawiali o występach legendarnego Johnny’ego w barwach czerwono-biało-czerwonych.

Andrzej Możejko w pamięci Widzewiaków [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W piątek rano zapowiedzieliśmy weekendowe zmagania w Fortuna 1 Lidze i najciekawsze starcia 29. kolejki spotkań na zapleczu Ekstraklasy. Finisz sezonu zapowiada się niezwykle pasjonująco dla wielu drużyn występujących na drugim poziomie rozgrywek!

Na start 29. kolejki [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela