Aktualności

Przegapiłeś? Nic straconego! Przegląd tygodnia z Widzew.FM

Wszystkie poranne audycje z minionego tygodnia można znaleźć w archiwum radia oraz na kanale klubowej rozgłośni w serwisie Spotify.

Poniedziałkowy poranek, zgodnie z tradycją, należał do Janusza Niedźwiedzia. Szkoleniowiec czerwono-biało-czerwonych w rozmowie z Marcinem Tarocińskim podsumował nieudany wyjazd do Bielska-Białej i ostatnie dni z życia pierwszej drużyny. W trakcie audycji nie zabrakło również pytań od kibiców

Zacznij z Niedźwiedziem [POSŁUCHAJ W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Nazajutrz antenę Widzew.FM przejęli Jakub Dyktyński i Antoni Figlewicz, którzy jak co wtorek podsumowali ligową kolejkę. W ocenie ostatnich wydarzeń i zakończonej już rundy jesiennej pomogli im Szymon Janczyk (weszlo.com) i Bartłomiej Derdzikowski (lodz.wyborcza.pl), dzięki którym nie zabrakło spojrzenia z zewnątrz i krótkiego wglądu w losy ligowych rywali Widzewa.

Na półmetku i rak ryba [POSŁUCHAJ W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Środa to już wielka fala młodości w audycji "Młodzieżówka". Antoni Figlewicz gościł w programie trenera Widzewa Łódź U-19 Jakuba Grzeszczakowskiego. Szkoleniowiec w krótkiej, ale rzeczowej rozmowie podsumował rozgrywki zakończone awansem do ligi makroregionalnej, zdominowane przez jego podopiecznych.

W Akademii wszystko gra [POSŁUCHAJ W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Następnego dnia ruszyły przygotowania do poniedziałkowego meczu z Sandecją Nowy Sącz. W poznaniu najbliższego rywala łodzian i próbie przewidzenia wyniku spotkania Jakubowi Dyktyńskiemu próbowali pomóc Krzysztof Niedzielan z radia RDN Nowy Sącz i Piotr Baleja z lodz.pl.

Dobry Sącz? [POSŁUCHAJ W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Wszystko, czego mogło braknąć w czwartek, pojawiło się na antenie Widzew.FM już dzień później. Marcin Tarociński i Jakub Dyktyński zaprosili do radiowego studia Miłosza Jańczyka, prezesa Sandecji Nowy Sącz. W czasie przedweekendowej rozgrzewki klubową rozgłośnię odwiedził również Przemysław Naze - szef sportu w TVP3. Ponadto, w czasie audycji na żywo transmitowany był przedmeczowy briefing z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia i Krystiana Nowaka.

Zakończ też z Niedźwiedziem [POSŁUCHAJ W WIDZEW.FM][SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela