Aktualności

Przedszkolaki z Koluszek podbiły #SerceŁodzi

W poniedziałek 21 maja pięćdziesięcioro dzieci z przedszkola nr 2 w Koluszkach odwiedziło Stadion Widzewa Łódź.

Wycieczkę dzieci rozpoczęły punktualnie o 11.00. Pierwszym punktem na liście zwiedzania obiektu była szatnia gości, czyli miejsce prawie zawsze cieszące się największym zainteresowaniem zwiedzających. Młodzi widzewiacy mogli na moment wcielić się w rolę piłkarzy i zająć ich miejsca. Następnie kibice z Koluszek obejrzeli salę rozgrzewki i pomieszczenia odnowy biologicznej, czyli naturalne warunki pracy piłkarzy Widzewa. Najbardziej oczekiwanym momentem było jednak wyjście na płytę główną stadionu.

Dzieci w trakcie zwiedzania spotkały się z zawodnikami pierwszej drużyny Widzewa. Mogły też obejrzeć trening zespołu i podejrzeć pracę sztabu szkoleniowego lidera trzeciej ligi. Wycieczka zakończyła się w Oficjalnym Sklepie Widzewa, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymali po drobnym upominku.

Grupa z Koluszek była bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana do wizyty. Dzieci i opiekunowie ubrani byli w stroje sportowe, mieli szaliki Widzewa, zaś a na ich buziach widniały czerwono-biało-czerwone barwy. Cała wycieczka odbyła się w bardzo miłej, widzewskiej atmosferze. Do zobaczenia na trybunach #SerceŁodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela