Aktualności

Przedostatnie spotkanie z "Młodym Widzewem"

Cieszący się olbrzymią popularnością widzewski projekt aktywizacji ruchowej dzieci z roczników 2012-2015 zakłada jeszcze dwa spotkania - najbliższe 8 czerwca.

Zajęcia skierowane są do chłopców i dziewczynek urodzonych w latach od 2012 do 2015, którzy w treningach uczestniczyć będą z jednym rodzicem. Każde dziecko powinno mieć ze sobą piłkę i własny strój sportowy. Ten ostatni obowiązuje również opiekuna. Za pracę z najmłodszymi odpowiadają trenerzy: Marcin PłuskaSebastian MaderaNorbert SmorawskiDariusz NawrockiDamian Bedynek i Hubert Poliszuk.

Pierwsze spotkania ukierunkowane były przede wszystkim na zabawy ruchowe wpisane w świat popularnych bajek, jak Smerfy czy Auta. Ostatnio jednak najmłodsi widzewiacy uczestniczyli w ciekawym i skrojonym specjalnie na ich miarę treningu, nastawionym na aktywność fizyczną i koordynację ruchową. Dzięki sprzyjającej pogodzie tak będzie również w najbliższą sobotę.

W najbliższym czasie zaplanowano jeszcze dwa spotkania z pilotażowym projektem - 8 i 15 czerwca. Trwać będą po 60 minut. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 8:15, a początek treningów na 8:30. Zajęcia będą się odbywać na obiektach treningowych przy ul. Małachowskiego. Liczba miejsc jest nieograniczona, dlatego klub nie przewiduje wcześniejszych zapisów.

Zobacz też: GALERIA Z OSTATNIEGO SPOTKANIA Z "MŁODYM WIDZEWEM"


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela