Aktualności

Przedostatni sprawdzian czerwono-biało-czerwonych

W sobotę na obiekcie sportowym przy ul. Małachowskiego w Łodzi piłkarze Widzewa rozegrają przedostatni mecz kontrolny. Ich rywalem będzie Broń Radom.

Rozgrywki ligowe zbliżają się wielkimi krokami. Na tydzień przed starciem z Victorią Sulejówek piłkarze Widzewa Łódź rozegrają dziewiąty mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Sztab szkoleniowy, który przez większą część przygotowań, poza małymi epizodami, miał do dyspozycji praktycznie całą kadrę, tym razem nie będzie mógł skorzystać z trzech zawodników.

Cały czas do zdrowia wraca Bartłomiej Rakowski, a ze względu na drobne problemy zdrowotne odpoczywać będzie prawdopodobnie Radosław Sylwestrzak. O ile obaj wymienieni nieobecni powinni wkrótce wrócić do gry, to nieco dłuższy rozbrat z grą czeka Daniela Świderskiego. Napastnik z powodu pechowej kontuzji ręki, której nabawił się w sparingu z KKS-em Kalisz w najbliższym czasie nie będzie mógł trenować z drużyną. Z czasem ma rozpocząć zajęcia, które będą możliwe przy usztywnieniu, ale do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie najprawdopodobniej dopiero za około cztery tygodnie. Pozostali zawodnicy z pewnością zrobią wszystko, żeby pokazać, że remis w ostatnim sparingu był tylko wypadkiem przy pracy.

Sobotni rywal łodzian występuje aktualnie w rozgrywkach IV ligi. Na półmetku rywalizacji Broń Radom zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Podopiecznych Artur Kupca wyprzedzają Mszczowianka Mszczonów i Pilica Białobrzegi. W sześciu dotychczasowych sparingach radomianie zanotowali trzy zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis.

Spotkanie Widzewa Łódź z Bronią Radom rozpocznie się o 12:00, a transmisję przeprowadzi WidzewTV (dostęp do transmisji uzyskać można na stronie tv.widzew.com).

Widzew Łódź – Broń Radom / sobota 3 marca 2018 r., godzina 12:00

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poranny trening 16.10.2019

Poranny trening 16.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela