Aktualności

Przedłuż karnet na Widzew ze zmianą miejsca!

Dziś (20 lipca) o godz. 9:00 ruszył proces przedłużania karnetów ze zmianą miejsca dla wszystkich sympatyków Widzewa. Wczoraj taką możliwość mieli członkowie klubu "1910" i stali bywalcy sektorów A5 oraz A8.

Od godziny 9:00 wszyscy zainteresowani zmianą miejsca przy przedłużeniu karnetu mogą zaopatrzyć się w swoje widzewskie bilety okresowe na nowy sezon. To ostatni dzwonek na przedłużanie karnetów - ten etap sprzedaży abonamentów trwa tylko do środy (21 lipca) do godziny 23:59. Po dniu przerwy - w piątek 23 lipca o godz. 9:00 - ruszy otwarta sprzedaż karnetów.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSTĘPNYMI ZASADAMI UCZESTNICTWA W MECZACH WIDZEWA W NOWYM SEZONIE

Dla chętnych kibiców Widzewa przygotowane zostały dwie dodatkowe możliwości wsparcia Klubu. Pierwszą z nich są cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na dalszy rozwój Akademii Widzewa. Druga to karnety fundowane, z których następnie będą mogły korzystać dzieci i młodzież ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli. Ponadto, w sezonie 2021/2022 rozbudowany zostanie pakiet dodatkowych korzyści dla posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa - zarówno w opcji całosezonowej, jak i na rundę jesienną.

Każdy karnetowicz w nowym sezonie otrzyma karnet (poprzez odbiór osobisty lub przesyłkę kurierską), ale do czasu całkowitego zdjęcia obostrzeń nie będzie on fizycznie potrzebny do wejścia na stadion. Karnet będzie miał charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów. O szczegółach tego projektu Klub będzie informować w oddzielnych komunikatach.

PRZECZYTAJ NAJCZĘSTSZE PYTANIA O SPRZEDAŻ KARNETÓW

W poprzednich sezonach kibice Widzewa Łódź wielokrotnie pokazywali, że karnet to nie tylko wejściówka na mecz, ale symbol przywiązania do Klubu i cegiełka na jego odbudowę. Teraz znów wracamy do gry! Dziesiątki miast, miasteczek i miejscowości, tysiące kilometrów, by wypełnić Serce Łodzi. #PółPolski jest z nami - przedłuż swój karnet na Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela