Aktualności

PROFOL dołącza do Widzewskiego Klubu Biznesu

Do grona firm wspierających działalność Widzewa Łódź dołączyło kolejne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z naszego regionu.

PROFOL to czołowy dystrybutor i importer opakowań w Polsce oraz lider branży w Łodzi i regionie. Od teraz swoją działalność PROFOL promował będzie również przy wsparciu marki Widzewa. - Oczywiście przy podjęciu decyzji o współpracy z klubem kluczowy był dla mnie przede wszystkim wątek sentymentalny. Jestem kibicem Widzewa od połowy lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku i chcąc zaistnieć w środowisku piłkarskim nie wyobrażałem sobie innego sposobu, niż współpraca z klubem, któremu od kilkudziesięciu lat na co dzień kibicuję. To nie są nasze pierwsze kroki w środowisku sportowym. PROFOL jest jednym ze sponsorów wielokrotnego mistrza Polski w rugby - Budowlanych Łódź S.A.  - wyjaśnił Wiesław Wąsiewicz, właściciel firmy. PROFOL tradycyjnie będzie promowany na stronie internetowej klubu oraz transmisjach w WidzewTV.

Nowy partner klubu to firma, która w swojej grupie kapitałowej ma  także czołowego polskiego producenta taśm spinających do zabezpieczania i transportu ładunków - firmę Connect.

PROFOL na  rynku funkcjonuje już ponad 22 lata i dzięki współpracy z czołowymi europejskimi oraz krajowymi producentami posiada szeroką ofertę, skrojoną idealnie do potrzeb klientów. Jako dystrybutor i importer folii stretch, folii bąbelkowej, folii termokurczliwej,  taśm spinających (badujących) do zabezpieczania i transportu ładunków, taśm samoprzylepnych, pianek polietylenowych, urządzeń i maszyn do opakowań oraz  wielu innych opakowań, PROFOL zapewnia swoim odbiorcom ciągłe, bieżące i kompleksowe  dostawy  kilkuset pozycji z katalogów materiałów opakowaniowych oraz terminowość realizacji zamówień. Gwarantuje także doskonałą relację ceny do jakości oferowanych towarów

Poza standardowymi produktami do opakowań,  PROFOL dostarcza również wszelkiego rodzaju  materiały o niestandardowych parametrach, zaspokajając tym samym zindywidualizowane potrzeby swoich odbiorców - zarówno tych będących czołowymi korporacjami działającymi w Polsce, ale i firm, które działają w mniejszym wymiarze.

Dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów, doświadczonej kadrze, sprawdzonym rozwiązaniom logistycznym oraz stałemu poszerzaniu oferty sprzedażowej, PROFOL staje się coraz bardziej znaną oraz rozpoznawalną marką na rynku opakowań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy www.profol.pl.

***

Pozostałych zainteresowanych przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów, Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela