Aktualności

Profilaktyka i Zdrowie od pięciu lat dba o klub i jego kibiców

To jeden z pierwszych partnerów reaktywowanego Widzewa, który nie tylko wspiera klub, ale też troszczy się o zdrowie i bezpieczeństwo fanów czerwono-biało-czerwonych.

Firma "Profilaktyka i Zdrowie" z klubem była już w 2015 roku, jeszcze na stadionie SMS-u Łódź, na którym drużyna walczyła o awans z IV do III ligi. Z uwagi na specyfikę działalności partner medyczny klubu odpowiada za zabezpieczenie medyczne meczu, zapewniając odpowiednią obsługę ratowniczą i karetkę pogotowia. Dzięki pracownikom "Profilaktyki i Zdrowia" kibice Widzewa obecni na domowych meczach łodzian są pod stałą, profesjonalną ochroną i zawsze mogą liczyć na interwencje obecnych w „Sercu Łodzi” ratowników medycznych.

Co ważne, "Profilaktyka i Zdrowie" angażuje się również w niemeczowe inicjatywy klubu. W związku z tym obecna była w przeszłości między innymi na Widzewskim Turnieju Bokserskim czy Turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu. Teraz firma przygotowuje się do zabezpieczenia spotkań ligowych czerwono-biało-czerwonych w nowych, niecodziennych okolicznościach i warunkach wynikających z panującej epidemii koronawirusa.

- Na rynku medycyny pracy i zabezpieczeń imprez sportowych, również masowych jesteśmy od 20 lat. Z kolei od 2015 roku współpracujemy z Widzewem. Dbamy przede wszystkim o zdrowie zawodników i kibiców. Jestem szczęśliwy, mogąc z całym przekonaniem powiedzieć, że pracuję z zespołem profesjonalistów najwyższej klasy, dla których koronnym celem jest zawsze dobro i zadowolenie pacjenta. Zapraszam wszystkich kibiców do zapoznania się z ofertą "Profilaktyki i Zdrowia" i skorzystania z naszych usług - mówi właściciel firmy, Sławomir Walczak.

***

"Profilaktyka i Zdrowie" powstała w Łodzi w 2000 roku i od tego czasu zajmuje się kompleksową i profesjonalną opieką profilaktyczną zakładów pracy z zakresu medycyny pracy, wykonując m.in. badania wstępne, okresowe i kontrolne. Firma dysponuje trzema placówkami na terenie Łodzi, w których świadczony jest szeroki zakres konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

"Profilaktyka i Zdrowie" to również zespół doświadczonych lekarzy medycyny pracy i lekarzy specjalistów posiadających najwyższe kwalifikacje naukowe. Firma stawia na nieustanne podnoszenie jakości swoich usług oraz poszerzanie zakresu opieki profilaktycznej. Swoim klientom i pacjentom oferuje nie tylko pełen profesjonalizm, ale także pełne życzliwości i troski podejście.

Serdecznie dziękujemy firmie "Profilaktyka i Zdrowie" za okazane zaufanie! Więcej o naszym partnerze medycznym dowiecie się jego strony internetowej: http://profilaktykaizdrowie.pl/onas/.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela