Aktualności

PROCAD S.J. rozszerza współpracę z Widzewem

Kolejna firma zdecydowała się przedłużyć, ale i rozszerzyć swoją współpracę z klubem. W sezonie 2017/2018 firma PROCAD będzie promować się również na rękawach koszulek meczowych Widzewa.

W ubiegłym sezonie logotyp firmy znajdował się m.in. na planszy zbiorczej wyświetlanej w WidzewTV w trakcie transmisji z meczów oraz na stronie internetowej klubu. Partner dysponował również powierzchnią reklamową na stadionie Widzewa. W nowym sezonie PROCAD zdecydował się zwiększyć swoje zaangażowanie w działalność klubu. - Byliśmy, jesteśmy i będziemy z Widzewem. Chcemy dalej wspierać proces odbudowy klubu i walkę o awans do II ligi. Już w zeszłym sezonie, chcieliśmy, żeby nasze logo znalazło się na koszulkach. Wtedy się nie udało, wyprzedził nas inny partner. Teraz wróciliśmy do tematu - z powodzeniem. Dla nas ta współpraca to więcej niż zwykłe działanie marketingowe. Podchodzimy do niej bardzo sentymentalnie - wyjaśnia Marcin Sobociński, właściciel firmy PROCAD.

Współpraca firmy z Widzewem nie jest przypadkowa. PROCAD systematycznie zwiększa swoje zaangażowanie w klub, a swoich sympatii dla łódzkiej drużyny nie ukrywają zarówno pracownicy, jak i szefostwo. - Jako młody chłopak bywałem na meczach czerwono-biało-czerwonych i zawsze się z nim utożsamiałem. Pomoc w odbudowie wielkiego Widzewa była więc odruchem naturalnym. Ten klub to marka sama w sobie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być partnerem klubu - mówił w rozmowie z widzew.com Sobociński.

PROCAD jest firmą inżynierską. Zakres działalności obejmuje realizację inwestycji w branżach elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej oraz sanitarnej w sektorach: przemysłowym, wojskowym, kolejowym oraz innych gałęziach gospodarki krajowej.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela