Aktualności

Procad przedłuża współpracę z Widzewem

Firma inżynierska Procad przedłużyła współpracę z Widzewem na sezon 2018/2019. - Naszym wspólnym celem jest wywalczenie przez klub kolejnego awansu, tym razem do I ligi - powiedział Marcin Sobociński, prezes firmy.

Firma Procad jest partnerem Widzewa od marca 2017 r. Teraz zdecydowała się na przedłużenie współpracy. Logotyp firmy znajdzie się m.in. na planszy wyświetlanej w WidzewTV w trakcie transmisji z meczów oraz na stronie internetowej klubu. Partner będzie również dysponował powierzchnią reklamową na stadionie Widzewa. - Nasza firma ma siedzibę w Koluszkach, a powszechnie wiadomo, że jest to miasto związane z Widzewem. Także ja, mój wspólnik oraz wielu naszych pracowników kibicujemy Widzewowi od lat - powiedział Marcin Sobociński, prezes firmy.

Procad to nowoczesna firma inżynierska obecna od 2006 r. na rynku elektroenergetyki, telekomunikacji i branży sanitarnej. Dużą wartości firmy są pracownicy, dlatego firma stawia na ich ciągły rozwój i szkolenia, a także na uczestnictwo w konferencjach i sympozjach branżowych. Jako biuro projektowe zajmuje się m.in. realizacją koncepcji projektowych oraz studium wykonalności, realizacją projektów wykonawczych i budowlanych, kosztorysowaniem, nadzorami autorskimi oraz inwestorskimi, konsultacjami i doradztwem w zakresie realizowanych projektów, współpracą i uzgodnieniem projektów z operatorami energetycznymi, telekomunikacyjnymi oraz sanitarnymi na terenie całego kraju.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Błękitni (KULISY) 15.09.2018

Widzew - Błękitni (KULISY) 15.09.2018

Tabela rozgrywek

1 Olimpia Grudziądz 22
2 Widzew Łódź 21
3 Radomiak Radom 18
4 Elana Toruń 18
5 GKS Bełchatów 17
6 Siarka Tarnobrzeg 17
7 Górnik Łęczna 15
Pełna tabela