Aktualności

Procad przedłuża współpracę z Widzewem

Firma inżynierska Procad przedłużyła współpracę z Widzewem na sezon 2018/2019. - Naszym wspólnym celem jest wywalczenie przez klub kolejnego awansu, tym razem do I ligi - powiedział Marcin Sobociński, prezes firmy.

Firma Procad jest partnerem Widzewa od marca 2017 r. Teraz zdecydowała się na przedłużenie współpracy. Logotyp firmy znajdzie się m.in. na planszy wyświetlanej w WidzewTV w trakcie transmisji z meczów oraz na stronie internetowej klubu. Partner będzie również dysponował powierzchnią reklamową na stadionie Widzewa. - Nasza firma ma siedzibę w Koluszkach, a powszechnie wiadomo, że jest to miasto związane z Widzewem. Także ja, mój wspólnik oraz wielu naszych pracowników kibicujemy Widzewowi od lat - powiedział Marcin Sobociński, prezes firmy.

Procad to nowoczesna firma inżynierska obecna od 2006 r. na rynku elektroenergetyki, telekomunikacji i branży sanitarnej. Dużą wartości firmy są pracownicy, dlatego firma stawia na ich ciągły rozwój i szkolenia, a także na uczestnictwo w konferencjach i sympozjach branżowych. Jako biuro projektowe zajmuje się m.in. realizacją koncepcji projektowych oraz studium wykonalności, realizacją projektów wykonawczych i budowlanych, kosztorysowaniem, nadzorami autorskimi oraz inwestorskimi, konsultacjami i doradztwem w zakresie realizowanych projektów, współpracą i uzgodnieniem projektów z operatorami energetycznymi, telekomunikacyjnymi oraz sanitarnymi na terenie całego kraju.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela