Aktualności

PROCAD S.J. partnerem Widzewa Łódź

2 marca do grona oficjalnych partnerów Widzewa dołączyła firma inżynierska PROCAD.

Umowa podpisana pomiędzy PROCAD S.J. a Zarządem Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź dotyczy promocji firmy podczas spotkań piłkarskich Widzewa w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. Logotyp firmy znajdzie się m.in. na planszy zbiorczej wyświetlanej w WidzewTV w trakcie transmisji z meczów oraz na stronie internetowej klubu. Partner będzie również dysponował powierzchnią reklamową na stadionie Widzewa.

Firma PROCAD to nowoczesna firma inżynierska. Na rynku elektroenergetyki, telekomunikacji i branży sanitarnej działa z powodzeniem od 2006 roku. Początek działalności ograniczał się jedynie do działań projektowych. Rozwój i inwestowanie w kapitał ludzki spowodowały, że ogromny postęp techniczny, jaki dokonał się w ostatnich latach w dziedzinie elektroenergetyki i telekomunikacji nie zaskoczył firmy. Dzisiaj PROCAD jest w pełni przygotowany do oferowania własnymi siłami również usług wykonawczych.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 20
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19
4 Ursus Warszawa 18
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16
6 Victoria Sulejówek 15
7 Huragan Morąg 14
Pełna tabela