Aktualności

Kolejny trening zaliczony. Problemy na "Łodziance" zażegnane

Środowe zajęcia pierwszego zespołu odbyły się w niesprzyjających warunkach. Ostatnie trudności zostały już jednak pokonane.

W trzecim w tym roku treningu seniorów Widzewa udział wzięło 26 zawodników. Zabrakło tylko chorego Jakuba Jasińskiego. W komplecie zaś zameldowali się zawodnicy testowani.

Przez splot niesprzyjających okoliczności zajęcia tego dnia odbyły się na nieodśnieżonym boisku. W związku z tym, przed wejściem na płytę, trener Marcin Broniszewski uczulał piłkarzy, by ci bardzo ostrożnie poruszali się po przykrytej warstwą śniegu murawie.

MOSiR, czyli zarządca obiektu, był gotowy zarówno sprzętowo, jak i personalnie, do odpowiedniego przygotowania boiska, ale w obliczu braku informacji dotyczących dopuszczalnych gwarancją prac na murawie, a także braku możliwości kontaktu z wykonawcą (firma "Saltex Europa" ogłosiła upadłość) wymagane warunkami pogodowymi prace nie zostały wykonane na czas.

Kierownictwo MOSiR ostatecznie podjęło jednak decyzję o odśnieżeniu boiska i jeszcze przed rozpoczęciem środowych treningów grup młodzieżowych plac został odpowiednio przygotowany do użytku. W kolejnych dniach ten problem nie powinien się już pojawić.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela