Aktualności

Kolejny trening zaliczony. Problemy na "Łodziance" zażegnane

Środowe zajęcia pierwszego zespołu odbyły się w niesprzyjających warunkach. Ostatnie trudności zostały już jednak pokonane.

W trzecim w tym roku treningu seniorów Widzewa udział wzięło 26 zawodników. Zabrakło tylko chorego Jakuba Jasińskiego. W komplecie zaś zameldowali się zawodnicy testowani.

Przez splot niesprzyjających okoliczności zajęcia tego dnia odbyły się na nieodśnieżonym boisku. W związku z tym, przed wejściem na płytę, trener Marcin Broniszewski uczulał piłkarzy, by ci bardzo ostrożnie poruszali się po przykrytej warstwą śniegu murawie.

MOSiR, czyli zarządca obiektu, był gotowy zarówno sprzętowo, jak i personalnie, do odpowiedniego przygotowania boiska, ale w obliczu braku informacji dotyczących dopuszczalnych gwarancją prac na murawie, a także braku możliwości kontaktu z wykonawcą (firma "Saltex Europa" ogłosiła upadłość) wymagane warunkami pogodowymi prace nie zostały wykonane na czas.

Kierownictwo MOSiR ostatecznie podjęło jednak decyzję o odśnieżeniu boiska i jeszcze przed rozpoczęciem środowych treningów grup młodzieżowych plac został odpowiednio przygotowany do użytku. W kolejnych dniach ten problem nie powinien się już pojawić.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela