Aktualności

Pro-Gastro dołącza do WKB!

Łódzka firma wyposażająca obiekty gastronomiczne została nowym członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu!

Pro-Gastro jest łódzką firmą wyposażającą obiekty gastronomiczne na terenie całego kraju. Prowadzi działalność w zakresie projektowania oraz dystrybucji szerokiej gamy urządzeń stanowiących niezbędnych wyposażenie kuchni i barów w hotelach, restauracjach i wszelkiego rodzaju konceptach bistro. Mocną stroną firmy jest bogata oferta sprzętowa zbudowana na współpracy z większością liczących się w Polsce i Europie producentów.

Szeroki wybór pieców, zmywarek, chłodnictwa, wyposażenia barów, zastawy stołowej sprawia, że Pro-Gastro jest w stanie obsłużyć zarówno duże obiekty hotelowe, jak i osiedlowe pizzerie lub kawiarnie. Atutem firmy jest doświadczony personel dostarczający Klientom rozwiązania "szyte na miarę".

- Cieszę się na myśl o współpracy z Widzewskim Klubem Biznesu. W ciągu ostatnich lat jestem regularnym karnetowiczem w Sercu Łodzi. Teraz, oprócz emocji sportowych, otwiera się nam możliwość budowania ciekawych relacji biznesowych, co jest wspaniałym uzupełnieniem. Dzięki pełnieniu funkcji prezesa w jednej z lokalnych grup BNI - Business Network International wierzę, że swoim doświadczeniem skutecznie wesprę rozwój WKB - powiedział Marcin Stróżyński, właściciel Pro-Gastro.

- Witamy na pokładzie kolejnego partnera, który chce wspierać Widzew Łódź na boisku oraz w relacjach biznesowych. Cieszy nas szczególnie, że firma Pro-Gastro jest prowadzona przez kibiców naszego Klubu, którym na sercu leży jego dobro - mówi Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela