Aktualności

Spotkanie przedstawicieli Widzewa i jego fanklubów

W sobotę 14 września, przed meczem z Garbarnią Kraków, przedstawiciele klubu z prezes Martyną Pajączek na czele spotkali się z reprezentacją klubów kibica Widzewa z Łodzi i okolic.

Podczas spotkania poruszonych zostało wiele tematów dotyczących wspólnych inicjatyw mających na celu aktywizację i spajanie społeczności widzewskiej. Klub zaprezentował listę potencjalnych wydarzeń, jakie planuje zorganizować do końca roku.

Znalazły się na niej takie punkty, jak organizowanie w szpitalach, domach dziecka i szkołach spotkań z piłkarzami, a także specjalnych widzewskich lekcji WF, wizyty zawodników w widzewskich miastach, kolejne akcje charytatywne, wycieczki stadionowe, a także wspólne świętowanie w formie Widzewskich Mikołajek dla najmłodszych i Widzewskiej Wigilii.

Przy okazji sobotniego spotkania przedstawiciele klubu zachęcali kibiców do realizowania jak największej liczby własnych pomysłów i oferowali wsparcie. Widzew ma zresztą w planach wiele zupełnie nowych inicjatyw, o czym podczas spotkania opowiadał Marcin Tarociński, odpowiadający w klubie za działania społeczne.

Klub chce nie tylko aktywizować, ale też zbliżać do siebie całe widzewskie środowisko. Jesienią okazji do tego będzie na pewno sporo, nie tylko przy okazji meczów w Sercu Łodzi. Pomóc w tym mogą właśnie fankluby, których zaangażowanie i pozytywna energia powinny być kołem zamachowym działalności całego otoczenia klubu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela