Aktualności

Prezes Martyna Pajączek gościem spotkania Klubu "1910"

We wtorek 8 października odbyło się kolejne z cyklicznych spotkań Klubu "1910", czyli osób regularnie wpłacających środki na Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy (WOWP) to inicjatywa kibiców, polegająca na zbieraniu środków finansowych mających wspierać działalność klubowej Akademii. Za jej sprawne funkcjonowanie odpowiada Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".

W ramach WOWP kibice dokonują dobrowolnych, dowolnych wpłat pieniężnych. Ci z nich, którzy zdecydują się na regularne comiesięczne wpłaty po trzech kolejnych zasilają automatycznie szeregi Klubu "1910". I to właśnie członkowie tego klubu (wybrana grupa, ponieważ z powodu ograniczeń logistycznych, w każdym kolejnym spotkaniu udział biorą inni jego przedstawiciele) spotkali się we wtorek 8 października w Restauracji "W Sercu Łodzi". Było to już kolejne tego typu wydarzenie, ale pierwsze, w którym na zaproszenie OSK "Tylko Widzew" udział wzięła prezes Widzewa, Martyna Pajączek.

Głównym tematem zorganizowanego w otwartej, sprzyjającej integracji formule spotkania były plany dotyczące rozwoju klubu, w tym infrastruktury sportowej, z której korzystać może pierwszy zespół Widzewa i drużyny klubowej Akademii. Ważnym punktem spotkania było wręczenie specjalnych odznak Klubu "1910”"dla osób i firm, których zaangażowanie finansowego w WOWP osiągnęło już określony regulaminem pułap. Dla całej inicjatywy, ale też klubu, znaczenia ma jednak każda wpłata, dlatego zachęcamy do dołączenia do WOWP i Klubu "1910".


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela