Aktualności

Prezentujemy politykę biletową Widzewa na rundę wiosenną rozgrywek

Po wielu tygodniach intensywnych prac, szeregu przeprowadzonych analiz i konsultacji, mamy przyjemność zaprezentować politykę biletową Widzewa dotyczącą nowego stadionu.

Celem Zarządu klubu jest stworzenie na nowym stadionie warunków pozwalających uczestniczyć w meczach Widzewa jak największej liczbie publiczności, przy jednoczesnym zapewnieniu wpływów do budżetu pozwalających na dalszy dynamiczny rozwój klubu.

Podstawowymi założeniami polityki biletowej Widzewa na wiosenną rundę rozgrywek jest:

  1. Stworzenie atrakcyjnej oferty karnetowej dla kibiców, którzy aktywnie uczestniczą w procesie odbudowy klubu.
  2. Wyznaczenie na stadionie „stref rodzinnych” z atrakcyjną ofertą dla rodzin z dziećmi i grup dziecięcych z opiekunem.
  3. Zachęcenie kibiców do kupowania karnetów, bądź biletów w przedsprzedaży drogą internetową w celu uniknięcia kolejek w kasach w dniach meczowych.
  4. Stworzenie dodatkowych korzyści dla osób kupujących karnet na rundę wiosenną już w 2016 roku, aby ułatwić klubowi właściwe zaplanowanie budżetu na rok kolejny.

Realizując przyjęte założenia, w ofercie biletowej klubu na nadchodzącą rundę kibice Widzewa znajdą:

  • atrakcyjną ofertę dla osób które nabędą karnet w roku 2016,
  • zniżki dla osób posiadających karnety w 2016 roku, (cena karnetu od 115zł)
  • ofertę promocyjną w strefie rodzinnej (bilet dla dziecka za 1 zł lub karnet za 10 zł)
  • wysokie zniżki dla osób poniżej 13 roku życia, dla grupy 13-18, dla seniorów (67+) oraz dla osób niepełnosprawnych
  • bilety w przedsprzedaży i sprzedaży internetowej w cenie od 5 do 20 zł (poza strefą VIP)
  • ofertę zniżkową dla fanklubów Widzewa. Członkowie fanklubów uzyskają zniżkę na karnety – do 30% w zależności od odległości fanklubu od Łodzi. Szczegółowe warunki oferty fanklubowej zostaną zaprezentowane osobno.

Nowością w ofercie klubu jest Karta Widzewiaka, czyli identyfikator kibica Widzewa w formie karty zbliżeniowej. W najbliższej rundzie Karta Widzewiaka będzie nośnikiem tak dla karnetów całosezonowych, jak i biletów jednorazowych. Wejściówki kupowane przez internet oraz w kasach stadionu będą przypisywane do Karty Widzewiaka, czyniąc z niej kartę wstępu na poszczególne mecze. Rozwiązanie to ma przynieść wygodę nabywania biletów i karnetów dla kibiców Widzewa, bez konieczności odbierania biletu czy też drukowania go w domu.

W przypadku karnetów nabywanych w 2016 roku, Karta Widzewiaka jest bezpłatna. Po tym okresie koszt wyrobienia karty to 10 zł.

Karta Widzewiaka nie będzie obowiązkowa w celu nabycia biletu na mecze Widzewa, jednak klub będzie zachęcał każdego kibica Widzewa do posiadania karty poprzez liczne promocje i dodatkowe atrakcje dostępne wyłącznie dla posiadaczy kart. Karta Widzewiaka będzie miała charakter wieloletni.

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną zamierzamy uruchomić w dniu 14.11.2016. Przez pierwszy tydzień sprzedaż będzie ograniczona i kierowana do osób, które posiadały karnet w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 oraz rundzie jesiennej obecnego sezonu. W ten sposób realizujemy obietnicę pierwszeństwa w wyborze miejsc na nowym stadionie. W kolejnych sezonach klub każdorazowo zamierza oferować posiadaczom karnetów pierwszeństwo w nabyciu karnetu na dane miejsce. Miejsce, które wybierzecie w tym sezonie, może więc zostać Wasze już na długie lata!

Po szeregu konsultacji oraz na podstawie przeprowadzonej ankiety, w której udział wzięło prawie 5000 kibiców, jesteśmy przekonani o tym, że oferta biletowa, spotka się z życzliwym przyjęciem kibiców Widzewa. Mamy nadzieję, że duża liczba karnetów sprzedanych jeszcze w 2016 roku pozwoli nam odpowiednio przygotować się do wyzwań czekających klub w wiosennej rundzie rozgrywek i bez przeszkód realizować cel szybkiego powrotu na szczyt.

Zarząd RTS Widzew Łódź


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela