Aktualności

Prezentujemy politykę biletową Widzewa na rundę wiosenną rozgrywek

Po wielu tygodniach intensywnych prac, szeregu przeprowadzonych analiz i konsultacji, mamy przyjemność zaprezentować politykę biletową Widzewa dotyczącą nowego stadionu.

Celem Zarządu klubu jest stworzenie na nowym stadionie warunków pozwalających uczestniczyć w meczach Widzewa jak największej liczbie publiczności, przy jednoczesnym zapewnieniu wpływów do budżetu pozwalających na dalszy dynamiczny rozwój klubu.

Podstawowymi założeniami polityki biletowej Widzewa na wiosenną rundę rozgrywek jest:

  1. Stworzenie atrakcyjnej oferty karnetowej dla kibiców, którzy aktywnie uczestniczą w procesie odbudowy klubu.
  2. Wyznaczenie na stadionie „stref rodzinnych” z atrakcyjną ofertą dla rodzin z dziećmi i grup dziecięcych z opiekunem.
  3. Zachęcenie kibiców do kupowania karnetów, bądź biletów w przedsprzedaży drogą internetową w celu uniknięcia kolejek w kasach w dniach meczowych.
  4. Stworzenie dodatkowych korzyści dla osób kupujących karnet na rundę wiosenną już w 2016 roku, aby ułatwić klubowi właściwe zaplanowanie budżetu na rok kolejny.

Realizując przyjęte założenia, w ofercie biletowej klubu na nadchodzącą rundę kibice Widzewa znajdą:

  • atrakcyjną ofertę dla osób które nabędą karnet w roku 2016,
  • zniżki dla osób posiadających karnety w 2016 roku, (cena karnetu od 115zł)
  • ofertę promocyjną w strefie rodzinnej (bilet dla dziecka za 1 zł lub karnet za 10 zł)
  • wysokie zniżki dla osób poniżej 13 roku życia, dla grupy 13-18, dla seniorów (67+) oraz dla osób niepełnosprawnych
  • bilety w przedsprzedaży i sprzedaży internetowej w cenie od 5 do 20 zł (poza strefą VIP)
  • ofertę zniżkową dla fanklubów Widzewa. Członkowie fanklubów uzyskają zniżkę na karnety – do 30% w zależności od odległości fanklubu od Łodzi. Szczegółowe warunki oferty fanklubowej zostaną zaprezentowane osobno.

Nowością w ofercie klubu jest Karta Widzewiaka, czyli identyfikator kibica Widzewa w formie karty zbliżeniowej. W najbliższej rundzie Karta Widzewiaka będzie nośnikiem tak dla karnetów całosezonowych, jak i biletów jednorazowych. Wejściówki kupowane przez internet oraz w kasach stadionu będą przypisywane do Karty Widzewiaka, czyniąc z niej kartę wstępu na poszczególne mecze. Rozwiązanie to ma przynieść wygodę nabywania biletów i karnetów dla kibiców Widzewa, bez konieczności odbierania biletu czy też drukowania go w domu.

W przypadku karnetów nabywanych w 2016 roku, Karta Widzewiaka jest bezpłatna. Po tym okresie koszt wyrobienia karty to 10 zł.

Karta Widzewiaka nie będzie obowiązkowa w celu nabycia biletu na mecze Widzewa, jednak klub będzie zachęcał każdego kibica Widzewa do posiadania karty poprzez liczne promocje i dodatkowe atrakcje dostępne wyłącznie dla posiadaczy kart. Karta Widzewiaka będzie miała charakter wieloletni.

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną zamierzamy uruchomić w dniu 14.11.2016. Przez pierwszy tydzień sprzedaż będzie ograniczona i kierowana do osób, które posiadały karnet w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 oraz rundzie jesiennej obecnego sezonu. W ten sposób realizujemy obietnicę pierwszeństwa w wyborze miejsc na nowym stadionie. W kolejnych sezonach klub każdorazowo zamierza oferować posiadaczom karnetów pierwszeństwo w nabyciu karnetu na dane miejsce. Miejsce, które wybierzecie w tym sezonie, może więc zostać Wasze już na długie lata!

Po szeregu konsultacji oraz na podstawie przeprowadzonej ankiety, w której udział wzięło prawie 5000 kibiców, jesteśmy przekonani o tym, że oferta biletowa, spotka się z życzliwym przyjęciem kibiców Widzewa. Mamy nadzieję, że duża liczba karnetów sprzedanych jeszcze w 2016 roku pozwoli nam odpowiednio przygotować się do wyzwań czekających klub w wiosennej rundzie rozgrywek i bez przeszkód realizować cel szybkiego powrotu na szczyt.

Zarząd RTS Widzew Łódź


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela