Aktualności

Prawie tysiąc nowych kibiców na meczu z GKS-em Jastrzębie

Dla 978 kibiców piątkowe spotkanie z GKS-em Jastrzębie było pierwszym, podczas którego dopingowali czerwono-biało-czerwonych na nowym obiekcie Widzewa.

Mecz Widzewa Łódź z GKS-em Jastrzębie, choć teoretycznie wyjazdowy, zorganizowany został - w porozumieniu klubów z PZPN - w Łodzi, na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Jako że formalnie to jastrzębianie byli jego gospodarzem, a Widzew organizatorem, klub z Łodzi, ponoszący całość kosztów organizacyjnych, uruchomił otwartą sprzedaż wejściówek, ponieważ spotkania tego nie obejmowały karnety na mecze domowe widzewiaków w sezonie 2020/2021.

Przy okazji piątkowego meczu i sprzedaży jednorazowych wejściówek, Widzew przygotował ofertę specjalną, w ramach której każdy posiadacz karnetu mógł do zakupionego dla siebie biletu na spotkanie z GKS-em Jastrzębie dokupić dowolną liczbę biletów za pół ceny dla kibiców, którzy nie byli jeszcze na meczach łodzian na nowym stadionie (ich pesele nie figurowały dotychczas w biletowej bazie danych klubu).

Wyjątkowa promocja spotkała się z dużym zainteresowaniem fanów. Ostatecznie w jej ramach klub sprzedał 978 biletów w niższej cenie. Mając na uwadze, że oficjalna frekwencja piątkowego meczu wyniosła 8750 osób (WIĘCEJ), warto zaznaczyć, że ponad 10 procent widowni zwycięskiego starcia z GKS-em, dopingowało widzewiaków na nowym stadionie pierwszy raz!

Już we wtorek czerwono-biało-czerwonych czekają kolejne ligowe emocje. Widzew przy Piłsudskiego 138 podejmować będzie Zagłębie Sosnowiec. Ten mecz uwzględniony jest w karnecie, ale do wolnej sprzedaży trafiło kilkaset biletów, dlatego kolejni nowi fani mają szansę poczuć wyjątkową atmosferę Serca Łodzi (KUP BILET). Do zobaczenia na trybunach!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 09.04.2021

Tabela rozgrywek

1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 47
2 Górnik Łęczna 44
3 ŁKS Łódź 43
4 GKS Tychy 41
5 Radomiak Radom 40
6 Widzew Łódź 35
7 Arka Gdynia 35
Pełna tabela