Aktualności

Prawie tysiąc karnetów w 24 godziny!

W piątek 1 grudnia wystartował proces sprzedaży karnetów na rundę wiosenną sezonu 2017/2018. Od tego dnia do 10 grudnia możliwe będzie przedłużenie jesiennych abonamentów na te same miejsca, co dotychczas.

W trakcie pierwszej doby sprzedaży na prolongatę karnetów zdecydowało się niespełna tysiąc osób. 840 kibiców od razu przedłużyło karnety, a 124 osoby dokonały rezerwacji. To znakomity wynik, zwłaszcza że ponad 7,5 tysiąca wykupionych latem karnetów to bilety całoroczne. W związku z tym już prawie 9 tysięcy osób zagwarantowało sobie miejsca na wiosennych meczach ligowych Widzewa w Sercu Łodzi.

Przypominamy, że w chwili obecnej dokonać można jedynie przedłużeń na dokładnie te same krzesełka. Od 11 grudnia posiadacze karnetów z jesieni będą mogli zmienić swoje miejsce na stadionie, a 16 grudnia ruszy otwarta sprzedaż na pozostałe tego dnia w sprzedaży miejsca.

Historia pokazuje, że pierwsze dni sprzedaży karnetów na reaktywowany Widzew zawsze, niezależnie od okoliczności, są rekordowe. Znakomitą kampanię sprzedaży pierwszych karnetów na nowy stadion zaczynaliśmy od wyniku 647 sprzedanych kart w pierwszym dniu (poprzedniej zimy). Niesamowitym wyczynem popisali się kibice Widzewa 23 czerwca tego roku, gdy w ramach pierwszego dnia sprzedaży karnetów na rundę wiosenną obecnego sezonu nabyli ich aż 1227, a dokonali tego tylko kibice przedłużający karnet z wiosny 2017. Otwarta sprzedaż ruszyła bowiem dużo później, doprowadzając do rekordowego w skali kraju wyniku 15903 karnetów łącznie. Obecne 964 karnety (zakupione i zarezerwowane) to również wynik znakomity, zwłaszcza że wspomniane 7,5 tysiąca kibiców latem kupiło karnety na cały sezon, więc nie musi martwić się zimą o przedłużenie ich ważności.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela