Aktualności

Pracowity tydzień bramkarzy

Kończący się tydzień był dla większości zawodników wolny od zajęć. Pod okiem Zbigniewa Małkowskiego intensywnie pracowali jednak bramkarze.

Jak podkreślił w rozmowie z WidzewTV Patryk Wolański, trener Zbigniew Małkowski stara się jak najbardziej urozmaicać treningi. Na jednym z nich bramkarze ćwiczyli np. z wykorzystaniem specjalnej piłki o większej niż tradycyjna wadze. - Trener cały czas powtarza nam, że bramkarze muszą pomagać drużynie, a ja oczywiście się z tym zgadzam. Wiem, że runda wiosenna musi być w moim wykonaniu dużo lepsza niż jesienna. Musimy awansować, nie ma innej opcji - stwierdził Wolański.

Z Patrykiem Wolańskim i Maciejem Humerskim ćwiczyło ostatnio dwóch młodych testowanych golkiperów: Jakub Mikołajczak i Mikołaj Wróblewski. - Mamy oczywiście w drużynie hierarchię bramkarzy, ale nie zamykamy się na młodych zawodników. Penetrujemy rynek i szukamy, bo musimy być przygotowani na każdą sytuację, która może przydarzyć się w trakcie sezonu. Myślimy długofalowo, więc jeśli jakiś zawodnik wpadnie nam w oko, to zapraszamy go na testy - dodał trener bramkarzy Zbigniew Małkowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela