Aktualności

Pracowite zgrupowanie w Kleszczowie

Już w poniedziałek widzewiacy rozpoczną pięciodniowy obóz wyjazdowy, będący ważnym etapem przygotowań do wznowienia rozgrywek ligowych.

W Kleszczowie drużyna Widzewa Łódź zamelduje się w poniedziałek 6 lutego i zostanie na miejscu do piątku. W tym czasie rozegra dwa mecze kontrolne: w środę o 11:00 w Gutowie Małym z białoruskim FC Haradzieja i ostatniego dnia zgrupowania, w Kleszczowie, o 17:00 z Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Nie sparingi będą jednak w tym czasie najważniejsze, choć na pewno trener Przemysław Cecherz wykorzysta je do weryfikacji dotychczasowej pracy wykonanej z zespołem. Podczas obozu widzewiacy będą intensywnie szlifować formę w każdy możliwy sposób. Codziennie przewidziane są dwa treningi, które przeplatane będą bardzo ważnymi odprawami taktycznymi. W Kleszczowie szkoleniowiec Widzewa będzie miał idealne warunki, by w spokoju oswajać drużynę ze swoją wizją i filozofią gry. - Z wyjazdem tym wiążą się same pozytywy, ale największym będzie niewątpliwie możliwość pracy mentalnej z zespołem - przyznał w rozmowie z oficjalną stroną klubową Cecherz.

O urozmaicenie zająć nie będzie w tym czasie trudno. Klub będzie mógł korzystać z wszystkich udogodnień dostępnych na obiektach nowoczesnego Parku Zdrowia i Rozrywki SOLPARK KLESZCZÓW. - Będziemy mieć do dyspozycji siłownię, basen, halę, boisko czy salę rehabilitacyjną, ale na miejscu jest też na przykład kręgielnia. To będzie bardzo aktywny pobyt - zdradził nam kierownik drużyny, Marcin Pipczyński, który dopiął już wszystkie szczegóły pobytu zespołu w Kleszczowie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 15.01.2018

Pierwszy trening 15.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela