Aktualności

Wyniki konkursu Od Dziecka w Sercu Łodzi

Konkurs skierowany do najmłodszych fanów czerwono-biało-czerwonych rozwiązany! Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i gratulujemy wyróżnionym!

Przypomnijmy, że konkurs "Od Dziecka w Sercu Łodzi” został zorganizowany w marcu, który w ramach obchodów 110-lecia klubu został ogłoszony miesiącem stadionu Widzewa. Liczba i staranność konkursowych dzieł przesłanych do siedziby klubu oraz na skrzynkę mailową świadczą o tym, że Widzew nie musi martwić się o kolejne pokolenia kibiców.

Artystyczne współzawodnictwo cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a dzieci popisały się bardzo dużą kreatywnością. Prace wykonano w wielu technikach, a wśród przysłanych dzieł znalazła się nawet makieta stadionu przy al. Piłsudskiego 138, która zadziwia ilością szczegółów i... działającym oświetleniem. Warto dodać, że prace były wykonane bardzo starannie, a część z nich osiągnęła naprawdę imponujące rozmiary, co tylko potwierdza, że pasja do kibicowania jest zaszczepiana w kibicach już od najmłodszych lat. Na szczególne docenienie zasługują najmłodsze dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które przedstawiły swój sposób postrzegania widzewskiej świątyni.

Dziękujemy za przesłanie wszystkich prac i gratulujemy zwycięzcom. Informujemy, że każde dziecko, które przesłało swoją pracę może wraz z rodzicami zgłosić się do Oficjalnego Sklepu Widzewa Łódź po odbiór gry planszowej, jako uznanie dla swojej ciężkiej pracy! Rodzice, których pociechy zajęły miejsca na podium, prosimy o kontakt na adres mailowy 110@widzew.com.

Wyniki konkursu "Od Dziecka w Sercu Łodzi”:

Kategoria 4-6 lat:

3. Nina, 5 lat
2. Hania, 4 lata
1. Natalia. 6 lat

Kategoria 7-11 lat:

3. Adam, 8 lat
2. Kasia, 11 lat
1. Jakub, 9 lat

Kategoria 12-15 lat:

3. Weronika,12 lat
2. Ola, 13 lat
1. Zosia, 12 lat
 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela