Aktualności

Pożegnanie wakacji w Sercu Łodzi

Widzew Łódź z okazji końca wakacji zaprasza na mecz z Górnikiem Polkowice dzieci i młodzież do 18. roku życia, dla których przygotowano bilety za symboliczną złotówkę. Przed meczem na młodych kibiców będą czekały liczne atrakcje.

Przy okazji spotkania 6. kolejki Fortuna 1 Ligi władze Widzewa Łódź zdecydowały się na otwarcie sektora gości dla dzieci wraz z rodzicami. Razem wypełnijmy sektor przyjezdnych młodymi kibicami, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć na żywo piłkarzy czterokrotnego mistrza Polski lub dawno nie odwiedzali Serca Łodzi! Na mecz zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno pod opieką rodziców, jak i grupy zorganizowane - podopiecznych domów dziecka, młodzież szkolną i przedszkolaki. To będzie wyjątkowe pożegnanie wakacji na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Dla fanów chcących zasiąść w sektorze gości Klub przygotował bilety w cenie 15 zł dla dorosłego opiekuna i 1 zł dla każdego dziecka do 18. roku życia. W wypadku pytań od przedstawicieli grup zorganizowanych, prosimy o kontakt pod adresem marcin.tarocinski@widzew.com.

Przy okazji spotkania zostaną zorganizowane atrakcje dla dzieci, a w punktach cateringowych zlokalizowanych na trybunie B i w sektorze gości na najmłodszych będzie czekało specjalne menu. W organizację wydarzenia i przedmeczowej oferty dla dzieci włączy się sekcja Widzew Łódź Futsal, a także trenerzy Młodego Widzewa. To nie wszystko, a o kolejnych atrakcjach będziemy informować.

Dystrybucja wejściówek do dedykowanego dla najmłodszych kibiców sektora rozpocznie się równolegle do startu sprzedaży biletów na spotkanie Widzew Łódź - Górnik Polkowice, czyli w czwartek 26 sierpnia o godz. 12:00. Zakup biletów na sektor dla najmłodszych będzie możliwy też w dniu meczu w kasie nr 1 od godz. 12:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela