Aktualności

Powrót widzewskich programów w TVP3 i Radiu Łódź

Po świątecznej przerwie w nadawaniu, na antenę Radia Łódź we wtorek 14 stycznia, punktualnie o 19:10 wraca program Nasz Widzew.

Głównym tematem rozmowy w pierwszym tegorocznym odcinku audycji będzie Muzeum Widzewa. Gościem Marcina Tarocińskiego i Piotra Galińskiego będzie Tomasz Gawroński, dyrektor Muzeum, który opowie, jak wygląda proces powstawania tej wyjątkowej instytucji. Nie zabraknie również ciekawostek dotyczących przeszłości klubu, szczególnie z okresu międzywojennego.

W drugiej części programu jego gospodarze przypomną sylwetkę Jacka Machcińskiego, czyli trenera, który poprowadził Widzew do pierwszego tytułu mistrza Polski. O zmarłym pod koniec grudnia szkoleniowcu wypowie się m.in. Andrzej Grębosz, obrońca mistrzowskiej drużyny z lat 80-tych.

Prowadzący program poruszą również temat rozpoczęcia treningów przez pierwszą drużynę Widzewa. Przypomnijmy, że piłkarze trenera Marcina Kaczmarka mają przed sobą półtora miesiąca przygotowań do rundy wiosennej, podczas których wyjadą na dwa obozy, do Cetniewa i do Turcji.

Informujemy również, że pierwszy w 2020 roku odcinek programu telewizyjnego "Czas na Widzew" będzie miał premierę w poniedziałek 20 stycznia. Już dziś zapraszamy przed telewizory. Natomiast audycja radiowa "Nasz Widzew" rozpocznie się we wtorek 14 stycznia o godzinie 19:10. Znajdziecie nas na częstotliwościach: 99,2 MHz w Łodzi, 96,7 MHz w Sieradzu, 104 MHz w Wieruszowie i 101,5 MHz w Wieluniu. Liczymy, że fani licznie zasiądą przy odbiornikach i będa mogli posłuchać ciekawej rozmowy na temat naszego klubu!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela