Aktualności

Powrót kibiców do Serca Łodzi coraz bliżej

Władze Klubu z al. Piłsudskiego 138 kontynuują działania, które mają umożliwić rozegranie meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza jako imprezy masowej.

W czwartkowy wieczór ukazało się rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów, będące podstawą prawną dla otwarcia stadionów dla 25% kibiców. Publikacja rozporządzenia umożliwiła władzom Widzewa Łódź podjęcie formalnych starań o przyznanie zgody na organizację imprezy masowej.

Klub złożył już odpowiednie dokumenty do organów opiniujących, wśród których znajdują się: policja, straż pożarna, pogotowie i sanepid. - Gdy tylko pojawiła się podstawa prawna, złożyliśmy wnioski do odpowiednich organów.  W poniedziałek w Sercu Łodzi odbędzie się lustracja straży pożarnej i policji - powiedział Piotr Szor, p.o. prezesa spółki Widzew Łódź.

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej, decyzja o przyznaniu zgody na organizację imprezy masowej zależy od Prezydent Miasta Łodzi i służb. - Mimo że  droga do uzyskania wszelkich zgód przebiega sprawnie, to musimy się liczyć z tym, że zielone światło do wpuszczenia kibiców na mecz z Termaliką uzyskamy w okolicach przyszłego piątku. Może dojść do sytuacji, że nie na wszystkich stadionach zasiądą kibice. Wszystko zależy od decyzji urzędników - dodał Piotr Szor.

Proces dystrybucji biletów na spotkanie 30. kolejki Fortuna 1 Ligi między Widzewem Łódź a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza rozpocznie się w połowie przyszłego tygodnia. Zasady dystrybucji zostaną ogłoszone przez Klub za pośrednictwem oficjalnej strony Widzewa Łódź oraz kanałów w mediach społecznościowych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela