Aktualności

Portugalski akcent w #StayHomeCup

Za nami kolejna edycja turnieju e-sportowego #StayHomeCup. Zwycięzcą okazał się Damian Chmielowski, który w finale pokonał pochodzącego z Portugalii Hugo Mendeza.

Czwartkowy turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Ostatecznie do wirtualnego starcia przystąpiło 48 zawodników, wśród których nie zabrakło kilku graczy z całego świata. W zabawie wzięli udział również piłkarze Widzewa: Bartłomiej Poczobut oraz Adam Radwański. Warto przypomnieć, że Adam w zeszłą sobotę reprezentował czerwono-biało-czerwonych w e-sportowym pojedynku z zawodnikiem Stali Rzeszów. 

Wirtualna rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 17:00. Co ciekawe, bardzo wysoką formą w trakcie zawodów wykazał się Bartłomiej Poczobut, który dotarł aż do półfinału rozgrywek. Tutaj pomocnik Widzewa musiał uznać wyższość Hugo "ollexzz" Mendeza z Portugalii.

W finale ze wspomnianym "stranierim" zmierzył się Damian "Chmielo31" Chmielowski. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszył się Polak, który w starciu Best-of-three pokonał przeciwnika z Półwyspu Iberyjskiego 2:0 (3:2, 3:2).

To jednak nie koniec e-sportowych emocji w tym tygodniu. Już w piątek rozpoczną się zapisy do szóstej edycji #StayHomeCup, tym razem na konsoli Xbox One.

W niedzielę swoje spotkanie rozegrają również zawodnicy Red Wolves, którzy zmierzą się z Together Esports, a dzień później umiejętności Czerwonych Wilków sprawdzą rywale z Avez Esports. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela