Aktualności

Poranny trening Widzewa, czyli coraz więcej biegania

Zgodnie z zapowiedziami trenerzy zwiększyli piłkarzom obciążenia biegowe. W nagrodę, za 50 minut interwałowego biegu, była 15-minutowa gierka.

Zawodnicy z treningu na trening zbliżają się do godzinnego biegu. Zajęcia prowadzi trener Marcin Broniszewski, a piłkarzy z boku zagrzewa trener Franciszek Smuda. Po minucie biegu, następuje komenda "Sprint" i 30-sekundowy zryw. I w piątek było tak ponad 30 razy.

 

Trochę lżej pod względem biegania mają bramkarze, którymi osobno zajmuje się Zbigniew Małkowski. Ci jednak też uwijali się jak w ukropie.

 

Na treningu byli ci sami zawodnicy, co w czwartek. - Jest dobrze. Nie czuję się zmęczony - zapewnia Jakub Jasiński, 16-letni napastnik od stycznia ćwiczący z pierwszą drużyną.

- Po siłowni miałem trochę zakwasy, ale wszystko jest dobrze. Na Wyspach Owczych ćwiczyliśmy na pewno lżej, bo przecież część zawodników przychodziła na treningi po ośmiu godzinach w pracy - dodał pomocnik Michał Przybylski.

Po południu piłkarze mają kolejny trening, tym razem w siłowni. Zajęcia zaplanowano także na sobotę, a w poniedziałek drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Uniejowowa


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela