Aktualności

Poranek w Widzew.FM z kapitanem, popołudnie z… najbliższym rywalem

Gościem Marcina Tarocińskiego w klubowym radiu będzie we wtorek między innymi Marcin Robak. Z kolei Arkadiusz Stolarek porozmawia z Pawłem Ścieburą i Maciejem Kazimierowiczem.

Kolejny dzień z radiem Widzew.FM zaczynamy tradycyjnie o 9:00. W prowadzonym przez Marcina Tarocińskiego "Widzewskim poranku" znów nie zabraknie najświeższych informacji z obozu pierwszej drużyny. Tym razem o przygotowaniach czerwono-biało-czerwonych do wznowienia rozgrywek opowie Marcin Robak - kapitan i najbardziej doświadczony zawodnik aktualnego lidera II ligi.

Oprócz niego gościem porannej audycji będzie "Sambor" - kibic Wisły Kraków i bohater wyjątkowej akcji charytatywnej, o szczegółach której opowie na antenie oficjalnego radia klubowego. Słuchacze od rana mogą liczyć też na przegląd klubowych mediów i raport z bazy treningowej Widzewa.

Po południu przyjrzymy się z kolei bliżej najbliższemu ligowemu rywalowi łodzian. 3 czerwca przy al. Piłsudskiego 138 zespół Marcina Kaczmarka podejmować będzie Skrę Częstochowa. To wyjątkowo niewygodny dla czerwono-biało-czerwonych rywal, o czym fanom z miasta włókniarzy przypominać nie trzeba.

We wtorkowej "Popołudniówce", na którą premierowo zapraszamy o 18:00, sprawdzimy między innymi na jakim etapie przygotowań jest najbliższy przeciwnik Widzewa, o czym opowiedzą - trener Skry Paweł Ściebura i Maciej Kazimierowicz - pomocnik częstochowian, który przez dwa i pół roku reprezentował barwy łodzian.

Plan dnia na Widzew.FM - wtorek 26 maja 2020 r.:

9:00 "Widzewski poranek" z Marcinem Tarocińskim (premiera)

11:00 "Popołudniówka" z Marcinem Tarocińskim z poniedziałku 25 maja (powtórka)

13:00 "Widzewski poranek" z Marcinem Tarocińskim z 26 maja (powtórka z godz. 9:00)

16:00 "Widzewski poranek" z Marcinem Tarocińskim z 26 maja (powtórka z godz. 9:00)

18:00 "Popołudniówka" z Arkadiuszem Stolarkiem (premiera)

22:00 "Popołudniówka" z Arkadiuszem Stolarkiem z 26 maja (powtórka z godz. 18:00)

Radio Widzew.FM słuchać można za pośrednictwem specjalnego odtwarzacza umieszczonego na górze oficjalnej strony klubowej - widzew.com oraz poprzez aplikację mobilną Widzew Łódź na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android. Bądźcie z nami!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela