Aktualności

Popołudniowy wycisk na koniec dnia

We wtorek, podobnie jak dzień wcześniej, widzewiacy po obiedzie trenowali w hali. Jedenaście starannie zaplanowanych stacji zmusiło ich do maksymalnego wysiłku.

Po kilkunastominutowym rozruchu piłkarze podzielili się w pary i przeszli do zasadniczej części ćwiczeń. Kolejne stanowiska skupiały się na innych zajęciach i angażowały bardzo różne partie mięśni. Zawodnikom pomagały: materace, skakanki, piłka nożna i lekarska, a także drabinki ścienne. Na pytanie, która stacja była najtrudniejsza, Marcin Kozłowski bez wahania odpowiedział: wszystkie!

Pracę swoich podopiecznych bacznie obserwował Franciszek Smuda, który instruował kolejnych piłkarzy co do poprawności i intensywności wykonywanych ćwiczeń. W zajęciach aktywnie udział brał cały sztab szkoleniowy, a na kolejnych przystankach pomagali również fizjoterapeuta Hubert Gołąbek i kierownik drużyny Marcin Pipczyński.

Osobno, na siłowni pod okiem trenera Zbigniewa Małkowskiego, trenowali bramkarze. Oni mieli do zaliczenia 40 różnych kombinacji ćwiczeń. Na koniec, już na głównej sali, pracowali nad poprawą sprawności przy pomocy specjalnych płotków.

Ostatnim elementem drugiego we wtorek treningu był mały turniej halowy, w którym zawodnicy z pola podzieleni zostali na trzy zespoły.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Katowice 19.10.2019 (cz. II)

Widzew Łódź - GKS Katowice 19.10.2019 (cz. II)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 28
2 Widzew Łódź 28
3 GKS Katowice 27
4 Górnik Łęczna 25
5 Olimpia Elbląg 25
6 Stal Rzeszów 24
7 Bytovia Bytów 22
Pełna tabela