Aktualności

Ponad 135 tysięcy złotych od kibiców dla szpitali

Na 25 dni przed końcem zbiórki w internetowej skarbonce akcji „Widzew dla szpitali” zgromadzono już 136 tysięcy złotych.

Organizatorzy, czyli fani zrzeszeni w ramach Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” i „Wiary spod Zegara”, nie czekają na koniec zbiórki i na bieżąco dostarczają do placówek medycznych najbardziej potrzebne artykuły. Dotychczas zakupionych zostało między innymi 20 tysięcy maseczek, 14 tysięcy par rękawiczek, a także wiele innych środków ochronnych i dezynfekujących, za łączną kwotę ponad 60 tysięcy złotych. Tymczasem zbiórka internetowa cały czas trwa, a wesprzeć ją można na stronie: https://zrzutka.pl/47yzdt.

Kibice Widzewa pomagają również na inne sposoby. Poszczególne fankluby działają aktywnie w swoim otoczeniu, między innymi robiąc zakupy osobom starszym i potrzebującym, a także dostarczając zakupione z własnych środków artykuły lokalnym placówkom medycznym. Tak działają między innymi fani z poszczególnych łódzki osiedli, Koluszek, Zgierza, Opoczna czy bardziej oddalonych od Łodzi Żyrardowa, a nawet Skarżyska-Kamiennej.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 20.05.2020

Trening na stadionie 20.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela