Aktualności

Pomóżmy ofiarom kataklizmu

W piątek w Sercu Łodzi odbędzie się specjalna zbiórka pieniędzy dla osób poszkodowanych w sierpniowych nawałnicach.

W pomoc dla ofiar skutków bezlitosnego żywiołu zaangażował się Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, który rzucił wszystkie dostępne siły i środki, by wesprzeć wszystkich potrzebujących. Do akcji dołączył się również Polski Czerwony Krzyż, a wspomóc inicjatywę chcą również kibice z OSK Tylko Widzew w porozumieniu z klubem Widzew Łódź.

W związku z tym w piątek, przy okazji meczu z Olimpią Zambrów, zorganizowana zostanie specjalna zbiórka pieniędzy dla ofiar kataklizmu z Lotynia i okolic. Z uwagi na skalę i zakres zniszczeń potrzebna jest jednak pomoc nie tylko finansowa. Dlatego członkowie ZHR, znający sytuację na ogarniętych żywiołem terenów apelują o zgłaszanie się do pomocy, również odpłatnie, dekarzy i cieśli. Największym problemem są bowiem zniszczone i zerwane dachy, bez których gospodarstwa domowe nie tylko nie mogą normalnie funkcjonować, ale też nie są dla ich mieszkańców bezpieczne.

Zwracamy się do wszystkich i kibiców i ich czerwono-biało-czerwonych serc z gorącą prośbą o wsparcie zorganizowanej w szczytnym celu akcji. Pomóżmy razem najbardziej potrzebującym. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Widzew - Stomil (WOKÓŁ MECZU) 16.02.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela