Aktualności

Pomóż stworzyć paczki dla dzieci z domów dziecka

Przy okazji spotkania z Wisłą Kraków kibice będą mogli wesprzeć akcję tworzenia paczek dla dzieci z łódzkich domów dziecka. Dary, słodycze i widzewskie gadżety będzie można przekazywać w wyznaczonych punktach.

Kibice mogą przynosić zakupione przez siebie prezenty w postaci słodyczy, kosmetyków oraz środków higieny osobistej, takich jak: dezodoranty, żele pod prysznic, szczoteczki i pasty do zębów. Potrzeby dzieci zostały określone w porozumieniu z opiekunami dzieci, dlatego prosimy o nie przynoszenie ubrań i używanych zabawek. W oficjalnym sklepie Widzewa Łódź stanie specjalny kosz na dary. Prezenty będzie można też przekazywać w namiocie sklepowym ulokowanym pod trybuną D.

Do akcji włączyli się też piłkarze, którzy wystawili na licytację pięć koszulek meczowym. W wyniku aukcji udało się zebrać kwotę ponad ośmiu tysięcy złotych, które w całości zostaną wykorzystane na zakup prezentów. Swój wkład w świąteczną inicjatywę włożył też zarząd Widzewa Łódź i pracownicy Klubu, którzy ufundowali paczki dla młodzieży.

Już dziś możemy podziękować kibicom za zaangażowanie w zbiórkę koców i karmy dla zwierząt z łódzkiego schroniska dla zwierząt. Skala zainteresowania przerosła najśmielsze oczekiwania, a niedługo z Klubu wyruszy wypełniony po sufit bus z darami. Dzięki Wam czworonożni podopieczni schroniska przy ulicy Marmurowej będą mieli udane święta. Liczymy, że podobnym, a być może nawet większym, zainteresowaniem będzie cieszyła się zbiórka organizowana przy okazji meczu z Wisłą Kraków.

Jednocześnie przypominamy, że punktualnie o godz. 18:00 u stóp Serca Łodzi już po raz piąty rozbłyśnie Widzewska Choinka, której sponsorem w tym roku jest przedsiębiorstwo Veolia Energia Łódź SA. Na kibiców czeka wiele atrakcji, konkursy dla dzieci i świąteczny catering. Przy tej okazji prosimy o zachowanie dystansu społecznego oraz zakrywanie ust i nosa maskami.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela