Aktualności

Pomóż Kasi, wylicytuj pierwszą koszulkę Widzewa na nowy sezon!

Na oficjalnym profilu Widzewa Łódź na Facebooku trwa wyjątkowa aukcja charytatywna. Wylicytować można w niej pierwszy przeznaczony dla kibiców egzemplarz nowej koszulki meczowej czerwono-biało-czerwonych.

Pomagamy Kasi, o której kibice Widzewa mieli okazję już usłyszeć. Zbieraliśmy dla niej środki podczas jednego z wiosennych meczów łodzian oraz poprzez licytację koszulki czerwono-biało-czerwonych z poprzedniego sezonu z autografami piłkarzy. 3-letnia Kasia ma olbrzymie problemy z serduszkiem i oddychaniem, a jej stan ostatnio się pogorszył. Potrzebna jest kosztowna operacja, trwa więc wyścig z czasem.

Dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej wyjątkowej aukcji charytatywnej, w której zdobyć można pierwszy dostępny dla kibiców egzemplarz nowej koszulki meczowej Widzewa. Dedykowany klubowi z al. Piłsudskiego 138 produkt firmy Joma nie trafił jeszcze do sprzedaży, ale już w czwartek w jego posiadanie wejść może jeden z kibiców Widzewa. Koszulkę z nazwiskiem Robak i nr 9 na plecach wylicytować można w aukcji pod postem jej poświęconym na profilu Widzewa na Facebooku (https://www.facebook.com/widzew.ofi/).

Najwyższa kwota zadeklarowana w komentarzu pod postem do czwartku 25 lipca do godziny 13:00 sprawi, że ta wyjątkowa koszulka stanie się własnością najhojniejszego darczyńcy. Mało tego, jeśli osoba, która wylicytowała koszulkę, pojawi się na czwartkowej prezentacji drużyny (https://widzew.com/-/widzew-zaprezentuje-sie-kibicom-juz-w-czwartek-), będzie mogła odebrać ją osobiście z rąk Marcina Robaka! Napastnik Widzewa na pewno przy okazji chętnie złoży na niej swój autograf.

Pamiętajcie, decydujący będzie stan komentarzy punktualnie na godzinę 13:00 w czwartek 25 lipca. Klub skontaktuje się ze zwycięzcą aukcji. Wpłaty dokonać będzie można poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/kasia lub osobiście, przekazując wylicytowaną kwotę przedstawicielom klubu przed czwartkową prezentacją (między 19:00 a 19:30, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym). Klub oczywiście dokona wówczas wpłaty na konto zbiórki charytatywnej.

Wierzymy, że rodzina czerwono-biało-czerwonych serc sprawi, że serduszko Kasi będzie bić jeszcze mocno i długo. Pomóżmy razem!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela