Aktualności

Pomeczowe analizy w Widzew.FM

Gośćmi czwartkowego "Widzewskiego Poranka” będą Maciej Szymański, Andrzej Rybski i piłkarz Filip Kozłowski, którzy wypowiedzą się na temat środowego remisu pomiędzy Widzewem a Elaną.

Podopieczni Marcina Kaczmarka zremisowali w "Sercu Łodzi” z Elaną Toruń 1:1. Gospodarzom prowadzenie dał Marcin Robak, który w 17. minucie celnym uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki. Rywale odpowiedzieli po 20 minutach za sprawą Lukasa Hrnaciara - torunianin świetnie wykorzystał rzut wolny z ok. 20 metrów i pokonał Wojciecha Pawłowskiego. Ostatecznie, mecz zakończył się podziałem punktów.

Na falach klubowego radia prowadzący Arkadiusz Stolarek wraz z zaproszonymi gośćmi: Maciejem Szymańskim - dyrektorem Akademii Widzewa współpracującym ze sztabem pierwszej drużyny Widzewa, Andrzejem Rybskim - byłym piłkarzem Widzewa i ekspertem klubowej telewizji, a także Filipem Kozłowskim - zawodnikiem Elany Toruń, postara się rozłożyć środowe spotkanie na czynniki pierwsze. Zapowiada się bardzo ciekawa audycja, dlatego zachęcamy kibiców do słuchania radia Widzew.FM. Początek "Widzewskie Poranka" punktualnie o godz. 9:00, a na powtórki programu zapraszamy o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela