Aktualności

Polska Grupa Zbrojeniowa wspiera akcję Walka Weterana

Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź aktywnie uczestniczy w akcji Walka Weterana, którą wsparła także Polska Grupa Zbrojeniowa.

Celem akcji Walka Weterana jest pomoc ciężko choremu (stwardnienie zanikowe boczne) żołnierzowi, Grzegorzowi Sieradzkiemu. Grzegorz przez 25 lat był zawodowym żołnierzem, uczestniczył w 6 misjach zagranicznych. Pod flagą ONZ spędził między innymi 26 miesięcy w Libanie, następnie 13 miesięcy w Afganistanie. Obecnie podjął misję najważniejszą - walkę o życie.

Do akcji Walka Weterana włączył się szereg osób z grona najbliższych przyjaciół Grzegorza, w tym znany doskonale kibicom Widzewa Dariusz Potargowicz. Kolejnym naturalnym krokiem było wsparcie tej inicjatywy przez nasz Klub. Zaplanowany na dziś przedmecz, ze względu na stan murawy na SMS, nie będzie się mógł odbyć. Jednak w trakcie meczu z Zawiszą Pajęczno na trybunach oraz w strefie VIP zostanie przeprowadzona zbiórka na ten szczytny cel. Liczymy na hojność naszych fanów.

Widzewowi udało się pozyskać dla tej inicjatywy możnego mecenasa. Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. zdecydowała się wesprzeć akcję kwotą 10.000 złotych, które za pośrednictwem Klubu trafią na konto Grzegorza. Warto wspomnieć, że na dzisiejszym meczu będziemy gościć Członka Zarządu PGZ S.A., Pana Radosława Obolewskiego.

Serdecznie witamy i dziękujemy za wsparcie!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

6 GKS Tychy 14
7 Miedź Legnica 13
8 Puszcza Niepołomice 11
9 Widzew Łódź 11
10 Radomiak Radom 10
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
Pełna tabela