Aktualności

Półkolonie z Widzewem już za nami

Wakacyjna inicjatywa Widzewa Łódź skierowana do najmłodszych kibiców zakończyła się pełnym sukcesem. W półkoloniach, organizowanych w terminie 17-21 sierpnia, wzięło udział ponad 30 dzieci.

Dla młodych uczestników wypoczynku przewidziano szereg atrakcji, w trakcie których nikt nie mógł narzekać na nudę. Dzieci pod opieką trenerów Akademii Widzewa, a także wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, każdego dnia odbywały dwa treningi piłkarskie, uzupełniane obiadem w Restauracji "W Sercu Łodzi" i przeróżnymi atrakcjami. Koloniści w trakcie trwania odwiedzili park trampolin, salę zabaw, kino, basen i park linowy. Ponadto każdy z uczestników otrzymał również książkę "Sportowy Wojownik" autorstwa dr Łukasza Panfila, która ma wesprzeć w wychowaniu poprzez sport i wspomóc w kształtowaniu pozytywnych postaw i zachowań. - Półkolonie z Widzewem możemy uznać za pełny sukces i już dziś możemy zapowiedzieć, że planujemy podobne inicjatywy przy okazji ferii zimowych, i to w kilku różnych punktach naszego miasta. Dzieci w trakcie trwania półkolonii mogły liczyć na wypełnienie całego dnia pod okiem trenerów i nauczycieli - mówił Wojciech Pawłowski koordynator ds. organizacyjnych Akademii Widzewa.

Największym zainteresowaniem dzieci cieszyły się atrakcje związane bezpośrednio z Widzewem Łódź. Grupa miała możliwość zwiedzać stadion przy al. Piłsudskiego 138 oraz, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, spotkać się z piłkarzami pierwszej drużyny czerwono-biało-czerwonych. Warto dodać, że w trakcie całego wydarzenia dzieci podróżowały autokarem, na co dzień wożącym zawodników trenera Enkelida Dobiego. Naturalnie, największą popularnością cieszyło się miejsce zazwyczaj zajmowane przez Marcina Robaka. - Na pewno spotkanie z zawodnikami sprawiło dzieciakom największą radość, ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Na każdego z uczestników czeka pamiątkowe zdjęcie i unikatowa koszulka treningowa - dodał Pawłowski.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnego profilu Akademii Widzewa na portalu Facebook (KLIKNIJ TUTAJ). Znajdziecie tam aktualności z życia klubowej kuźni talentów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela