Aktualności

Pojedź z Widzewskim Klubem Biznesu na mecz reprezentacji Polski

W obecnym sezonie członkowie Widzewskiego Klubu Biznesu mają za sobą już dwa wspólne wyjazdy meczowe, a jeszcze w listopadzie wybiorą się razem na kolejny mecz - ponownie reprezentacji Polski.

Widzewski Klub Biznesu (WKB) to nie tylko platforma do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji typowo zawodowych. To również doskonała okazja do zacieśniania więzi widzewskiej społeczności, która skupia się wokół biznesu i w tym środowisku prężnie działa. Widzew Łódź sprzyja integracji biznesmenów wspierających czerwono-biało-czerwonych, dokładając wszelkich starań, by chcieli oni uczestniczyć w życiu klubu i utożsamiać się z nim na co dzień.

Do przedstawicieli Widzewskiego Klubu Biznesu skierowana jest specjalna oferta aktywności i działań. Jedną z nich są wspólne wyjazdy na mecze rozgrywane poza stadionem przy al. Piłsudskiego 138. Członkowie WKB w obecnym sezonie wybrali się już wspólnie, pod patronatem Widzewa, na mecz wyjazdowy łodzian z Elaną w Toruniu i na starcie reprezentacji Polski piłkarzy z Macedonią w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. A już 19 listopada ponownie mogą zobaczyć biało-czerwonych w akcji - w kończącej zmaganie kwalifikacyjne do EURO rywalizacji ze Słowenią.

Przedstawicieli WKB zainteresowanych wspólnym wyjazdem na to spotkanie, ale także wszystkie firmy chcące nawiązać nową współpracę partnerską z klubem prosimy o kontakt z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Widzew Łódź - Elana Toruń 01.07.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 55
2 Górnik Łęczna 55
3 GKS Katowice 51
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela