Aktualności

Podziel się z nami swoją widzewską historią

Widzew Łódź to wyjątkowy klub, znakomici piłkarze i pasjonujące mecze. Ale Widzew to również wyjątkowi kibice i ich wspaniałe historie, które chcielibyśmy poznać.

"Mój Widzew, Moja Pasja, Moje Serce Łodzi" to inicjatywa przygotowana właśnie dla fanów czerwono-biało-czerwonych w ramach jubileuszu 110-lecia istnienia Widzewa Łódź. Marzec, zgodnie z planem obchodów, to miesiąc stadionu. Sytuacja w kraju, a przede wszystkim zagrożenie epidemiczne, sprawia, że w najbliższym czasie nie będziemy mogli spotkać się z kibicami w Sercu Łodzi, ale chcemy poznać ich historie związane z domowymi meczami Widzewa, w których brali udział.

Chcemy poznać wasze wspomnienia związane ze stadionem (również jego historycznymi poprzednikami). Zachęcamy do przesyłania ich do nas, z pełnym opisem, na adres 110@widzew.com oraz do pozostawiania w naszych mediach społecznościowych. Tam pojawiać będą się specjalne posty zapraszające do dzielenia się z klubem wspomnieniami dotyczącymi waszych pierwszych lub najważniejszych meczów, jakich świadkami byliście na stadionie Widzewa. Z autorami najciekawszych materiałów skontaktujemy się osobiście, żeby lepiej poznać i odpowiednio docenić ich historie, a także przybliżyć je innych fanom.

Co najbardziej zapadło wam w pamięć? Błyskotliwe akcje, potężne strzały, walka o każdy centymetr boiska, a może wspaniały doping i emocje, na murawie i na trybunach, do ostatniego gwizdka arbitra? Pozwólmy, zwłaszcza w tym trudnym czasie, ożyć waszym najpiękniejszym wspomnieniom.

KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH "OD DZIECKA W SERCU ŁODZI" (WIĘCEJ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela