Aktualności

Podziel się czasem z podopiecznymi Fundacji Krwinka

Widzew kontynuuje współpracę z Fundacją Krwinka, również w trudnych czasach zagrożenia epidemicznego. Teraz zachęca do pomocy jej podopiecznym, również zdalnie.

Fundacja "Krwinka" już od 25 lat pomaga dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe. W jej szlachetnej działalności wspiera ją klub Widzew Łódź, który odwiedza podopiecznych "Krwinki", zaprasza ich i zajmujących się nimi wolontariuszami na mecze w Sercu Łodzi, ale też przeznacza na pomoc im różne przedmioty, będące później przedmiotem aukcji charytatywnych.

W sytuacji, gdy zaleca się pozostawanie w domu, a w związku z tym odwiedzanie podopiecznych Fundacji Krwinka nie jest możliwe, są inne sposoby, by im pomóc. W ramach kampanii #Podzielsięczasem pracownicy Fundacji zachęcają do zrobienia dla dzieci, którymi się opiekują, czegoś wyjątkowego od siebie: rysunku, laurki, nagrania filmu, piosenki, napisania wierszyka i wstawiania ich w komentarzach do postu informującego o całej akcji na Facebooku (sprawdź poniżej), bądź wysyłania na skrzynkę odbiorczą Fundacji Krwinka na FB (WIĘCEJ).

W ten prosty sposób można w ramach akcji #Zostanwdomu umilić życie najbardziej potrzebującym, w tym młodym pacjentom zmagającym się z najcięższymi schorzeniami. Ich codzienna, pełna wyrzeczeń walka wymaga nadludzkiej siły, której dodać możemy im razem. Pokażmy moc widzewskich serc, których nic nie jest w stanie powstrzymać przed dzieleniem się dobrem z innymi.

#PODZIELSIĘCZASEM


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela