Aktualności

Podziękowania za wpłaty na konto Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnie serdecznie podziękować za dotychczasowe przelewy na konto klubu.

Na początku istnienia Stowarzyszenia uruchomiono rachunki, aby każdy zainteresowany mógł przelać środki bezpośrednio do klubu. W ciągu dwóch miesięcy - sierpnia i września - odnotowaliśmy dużą ilość wpłat. Poniżej przedstawiamy podsumowanie za oba wspomniane okresy.

- Sierpień - 13 472,10 zł

- Wrzesień - 14 753,60 zł

W związku z powyższym chcieliśmy serdecznie podziękować każdemu kibicowi z osobna za wsparcie Stowarzyszenia. Dzięki takim gestom z dumą możemy mówić, że "Widzew nigdy nie zginie".

Wszystkie osoby chcące wspomagać klub poprzez wpłaty na cele statutowe zapraszamy na stronę: https://www.laczynaswidzew.pl/wplaty

Przypominamy jednocześnie, że pomóc można także, angażując się w Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy. Liczy się każda, nawet najmniejsza cegiełka, która poświęcana jest na odbudowę marki Widzewa. Każda forma wsparcia klubu jest bardzo ważna, ponieważ wszyscy mamy jeden cel - przywrócenie jego dawnego blasku.

Łączy nas Widzew!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Trening w zimowej scenerii 16.01.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela