Aktualności

Podziękowania za wpłaty na konto Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnie serdecznie podziękować za dotychczasowe przelewy na konto klubu.

Na początku istnienia Stowarzyszenia uruchomiono rachunki, aby każdy zainteresowany mógł przelać środki bezpośrednio do klubu. W ciągu dwóch miesięcy - sierpnia i września - odnotowaliśmy dużą ilość wpłat. Poniżej przedstawiamy podsumowanie za oba wspomniane okresy.

- Sierpień - 13 472,10 zł

- Wrzesień - 14 753,60 zł

W związku z powyższym chcieliśmy serdecznie podziękować każdemu kibicowi z osobna za wsparcie Stowarzyszenia. Dzięki takim gestom z dumą możemy mówić, że "Widzew nigdy nie zginie".

Wszystkie osoby chcące wspomagać klub poprzez wpłaty na cele statutowe zapraszamy na stronę: https://www.laczynaswidzew.pl/wplaty

Przypominamy jednocześnie, że pomóc można także, angażując się w Wielką Orkiestrę Widzewskiej Pomocy. Liczy się każda, nawet najmniejsza cegiełka, która poświęcana jest na odbudowę marki Widzewa. Każda forma wsparcia klubu jest bardzo ważna, ponieważ wszyscy mamy jeden cel - przywrócenie jego dawnego blasku.

Łączy nas Widzew!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wokół meczu z GKS Wikielec 20.05.2018

Wokół meczu z GKS Wikielec 20.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela